Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Siedme nebo s druhým najlepším výkonom roka! Búrlivé víno hlboko v podpriemere

Rozborilova relácia bola najsilnejšia v prvej polovici, v tej druhej ponúkla aj expresne natočený príbeh z Paríža.

V siedmom nebi sa na novom mieste vo štvrtkovom prime-time zatiaľ cíti ako na hojdačke. Po minulotýždňovom značnom poklese sa relácia napriek predĺženej minutáži až za jedenástu hodinu dokázala dostať na druhý najlepší rating aj share roka, keď ju malo sledovať 8,8 % divákov s podielom až 28,6 %. Narýchlo natočený a zaradený príbeh z Paríža odvysielala Joj v posledných minútach relácie, najsilnejšia bola ale vo svojej prvej polovici.

Markíze sa vo štvrtok nedarilo viac ako proti stredajšiemu semifinále Talentu. Búrlivé víno uhralo hlboko podpriemerný podiel len 16,5 %, nedarilo sa ani Farme, ktorú Siedme nebo prekrylo celé, dostala sa pod 20 %. Štvrtok opäť vyšiel Jednotke, ktorej Nevera po slovensky tentoraz šla cez 11 a tesne cez 10 % (12 – 54 / 12+).

Joj sa po pár dňoch znovu výraznejšie dvihla šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď sa dostala cez sedem ratingov a v podieli vyskočila na 27,5 %. Rodinné prípady sa prepadli pod 15,5 %. Razom si Joj polepšila so spravodajstvom, keď Krimi šli cez 27 % a Noviny sa dostali až na 29,5 %. V celodennom rebríčku sledovanosti ich predbehlo len Najlepšie počasie. Televízne noviny šli pod 29 %.

Medzi menšími bola silná Plus, Profesionáli aj nasledujúci film Útok na Spojené štáty dosiahli totožný rating, pričom oba programy uhrali share pod 8 %. Kým Plus ponúkla najsledovanejšie programy večer, celodenne najviac divákov mala jedna z častí sitkomu Krok za krokom na Doma. Práve sitkomy boli jej top programami štvrtka. Mentalista sa len tesne prehupol cez 5 %, Dila sa hýbala s prvou časťou okolo tejto hranice. Dajto s filmom Matrix Reloaded získalo share 5,5 %.

Joj dokázala byť tretí deň po sebe lídrom v prime-time, pričom sa po strede aj vo štvrtok stala najsledovanejšou stanicou celodenne. Tentoraz jej k tomu už nedopomohol doobedný úspešný film, ktorý v stredu spolu s Talentom prispel k dosiahnutiu jedného z najlepších celodenných výkonov Joj posledného obdobia.

Čítať viac...
Nahor