Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Siedma séria Farmy skončí už čoskoro! Poznáme dátum finále

Reality šou s farmárskymi navrátilcami sa blíži k svojmu koncu.

Jeden z ťažiskových jarných formátov Markízy čoskoro vyvrcholí. Siedmu špeciálnu sériu Farmy, v ktorej o výhru bojujú súťažiaci z predchádzajúcich sérií reality šou, čakajú už len posledné týždne na horskom statku.

Farma nepobeží už ani mesiac, keď by finále malo prebehnúť o tri týždne. Podľa najnovších informácií sa Markíza chystá odvysielať finále 7. série 13. mája o 20:30, a teda rovnako ako pri šiestej sérii v piatok.

Vo finálovom týždni bude zároveň Farmy menej, keď sa ju televízia chystá vynechať z pondelka a pôjde tak už len v utorok a štvrtok.

Farma 7 dosahuje aktuálne v neskoršom vysielacom čase okolo desiatej nadpriemerné výkony sledovanosti. Jej ratingy sú však nižšie ako v čase, keď ju Markíza v utorok a štvrtok vysielala o 20:30.  MasterChef, ktorý Farmu vytlačil, pritom jej výkony nenapodobnil, naopak, pravidelne aj hlboko prepadáva. Momentálne sa Farma ustálila po 21:40 na úrovni medzi 6,5 – 7 ratingami, o 20:30 vedela vyskakovať nad 8, pred presunom sa dokonca ťahala k deviatke.

Čítať viac...
Nahor