Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šialené?! Nová reality šou vyvolala vlnu kontroverzie, ženy rodia v divokej prírode bez akejkoľvek pomoci!

V Amerike nielen vymyslia ale aj zrealizujú skutočne všetko. Iba tento mesiac stanica Lifetime prišla so štvoricou nových reality šou pričom minimálne jedna pobúrila aj inak odolných Američanov.

Stanica v snahe zaistiť si „novú generáciu divákov“ zrealizovala niekoľko netradičných nápadov. V reality šou Girlfriend Intervention štvorica černošských žien učí „biele sestry“ ako sa zmeniť na ich obraz, šou Threads hľadá najtalentovanejšieho mladého módneho dizajnéra a šou Kosher Soul sleduje známe osobnosti, ktoré kvôli svojim ženám konvertujú na judaizmus.

Táto trojica noviniek je však nič oproti reality šou Born in the Wild, ktorá sa nechala inšpirovať kontroverzným virálom z minulého roka, ktoré zachytávalo ženu rodiacu bez asistencie doktorov v divokej prírode. Lifetime si povedalo, že toto je ten správny námet, ktorý stanici zabezpečí dostatočnú pozornosť a tak spustilo reality šou, v ktorej ženy rodia bez akejkoľvek pomoci vo voľnej prírode no za asistencie početného štábu.

Virál – narodenie v prírode

Na stanicu sa pre túto novinku zniesla obrovská vlna kritiky a to aj zo strany lekárov. Tí považujú takýto pôrod za nebezpečný, ktorý v mimoriadnych prípadoch môže znamenať aj smrť bábätka či ochorenie rodičky. Stanica sa však bráni, že jej prítomnosť na pôrodoch zabezpečuje rodičkám oveľa viac bezpečnosti, ako keby rodili „na vlastnú päsť“. Redaktorka Mary Elizabeth Williams z webu Salon.com ironicky reaguje: „Viem, vždy sa cítim bezpečnejšie, keď je kameraman po ruke.“

Čítať viac...
Nahor