Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sestričky s veľkým rastom, opäť napodobnili trend Susedov! RTVS odštartovala novú šou

Verejnoprávna novinka Remeslo má zlaté dno pobeží v utorňajšom prime-time do decembra.

Spoločný trend vývoja sledovanosti Susedov a Sestričiek pokračuje. Po tom, čo si sitkom Markízy polepšil v pondelok nad ratingovú desiatku nad túto métu poskočil aj dramatický seriál, keď Sestričky poskočili medzitýždenne rovno o dva ratingy na 10,1 % s podielom 28 %. Minulý týždeň oproti Susedom výnimočne výraznejšie klesli, konkurenciu im však tvoril futbal. Joj bola v utorok dvojkou s Nikto nie je dokonalý, nemohla byť však spokojná, keď v podieli prekročila iba 14 %. Jednotka uviedla svoju novú šou Remeslo má zlaté dno, ktorá uhrala len priemerné podiely, u mladých to bolo 7,5 %, v univerzálnej cieľovke, na ktorú RTVS cieli dosiahla šou podiel 10,5 % s celkovo 230-tisíc divákmi. Sestričky si spolu pozrelo vyše 510-tisíc divákov, Nikto nie je dokonalý pod 320-tisíc divákov.

Medzi menšími bolo najvyššie Rýchlo a zbesilo 7 na Plus s podielom cez 6 %, iba minimum však stratil Ostreľovač na Dajto, ktorý taktiež prekročil túto hranicu. Kriminálky Wau dosiahli podiely okolo 2,5, 4 a 5 %, Neželaná nevesta na Doma sa hýbala medzi 3,5 – 4 %.

Podvečer Oteckovia dosiahli share okolo 36 %, Súdna sieň nárast neudržala s podielom pod 10 %. Televízne noviny podliezli 30 %, Noviny uhrali 21,5 %. Celkovo boli spravodajstvá takmer na vlas vyrovnané, obe podliezli hranicu 560-tisíc divákov, jemne navrch mali TN-ky.

Čítať viac...
Nahor