Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sestričky klesli k číslam z prvých týždňov, na Nikto nie je dokonalý sa doťahoval futbal! Rastie Wau

Utorňajší večer ovplyvnil priateľský futbalový zápas Slovenska.

Sestričky po niekoľkých týždňoch strávených v rozmedzí ratingových 9 až vyše 10 % sa vrátili k číslam z úvodných týždňov. Seriál tento utorok klesol na rating 8,1 %, čo im prinieslo podiel 23,5 %. Večer si však brala divákov k sebe Jednotka s priateľským futbalom medzi Slovenskom a Švédskom, ktorý uhral ratingy cez 5 a 4 % s podielmi 15 a 16 %. Nikto nie je dokonalý na Joj bolo dvojkou večera s ratingom 5,4 % a podielom tesne nad 16 %. Farma sa ťahala k 21 %.

Medzi menšími sa druhý večer po sebe vyšvihla Wau, ktorá predbehla všetky ostatné menšie stanice. Kriminálky jej priniesli podiely medzi 5 – 6 %. Neželaná nevesta na Doma sa hýbala medzi 3 – 4 %, Šéfka na Plus uhrala 3,5 %. Dajto skončilo hlboko s Nebezpečnou rýchlosťou a podielom len pod 2 %.

Oteckovia podvečer napriek trom brejkom dosiahli podiel pod 39 %, Súdna sieň si musela vystačiť s 10 %. Televízne noviny šli pod 29 %, Noviny na 19 %. Celkovo však správy Joj vyhrali s vyše 520-tisíc divákmi a stali sa najsledovanejším programom dňa, Televízne noviny videlo 515-tisíc divákov. V komerčnej cieľovke deň vyhrali Oteckovia s ratingom pod deviatkou.

 

Čítať viac...
Nahor