Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sestričky ďaleko pred jarnými Milenkami, v priemere už vyššie ako Tvoja tvár či Susedia! Posilnilo aj Nikto nie je dokonalý

Sestričky tento týždeň potvrdili úspech, šplhajú sa k najsledovanejším programom na trhu.

Kým jarné Milenky po veľkých očakávaniach Markízu sklamali a priniesli jej zväčša len vlažné výkony okolo 7 ratingov, na pohľad slabšie obsadené aj spracované Sestričky sa jej túto jeseň už postarali o príjemné prekvapenie. Dramatický seriál televízii zafungoval, pričom s najnovšou časťou dokonca tesne prekonal aj výkon zo štartu, keď Sestričky sledovalo 9,2 % divákov s podielom 25,6 %. Medzitýždenne stúpli o približne rating. Farma dosiahla share cez 21 %.

O necelý rating oproti minulému utorku posilnilo tiež Nikto nie je dokonalý, pozrieť si ho malo 6,4 % divákov s podielom 18,5 %. Celkovo šou sledovalo cez 360-tisíc divákov, Sestričky si pozrelo vyše 495-tisíc divákov. Seriál Markízy pritom v oboch cieľovkách predbehol ako v utorok Oteckov tak pondelňajších Susedov či nedeľnú ťažiskovú šou Markízy Tvoja tvár znie povedome. Tej priemerné čísla ťahá nadol jej extrémna dĺžka.

Podvečer Oteckovia narástli až cez 39 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod deviatku. Televízne noviny sa dostali okolo 30 %, Noviny šli pod 20 %. Celkovo ich videlo vyše 510-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali viac, spolu cez 530-tisíc. Opäť sa najsledovanejším programom dňa v oboch cieľovkách stalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor