Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sestričky aj s poklesom ostávajú nadpriemerné, Naši sklamaním! Som mama v stredu čísla udržala

Najlepší výkon z hlavných programov uplynulých dvoch dní dosiahli Sestričky.

UTOROK: Dramatický seriál sa na jeseň zatiaľ Markíze vypláca. Kým na jar s Milenkami nedosiahla na svoje očakávania a seriál sa jej usadil okolo 7 ratingov, s menej výpravnou sériou Sestričky si v problematické utorky drží nadpriemer. Druhú časť seriálu si pozrelo pod 8 % divákov, čo televízii prinieslo share takmer 24 %. Sestričky oproti štartu ale klesli, a to o vyše jeden rating. S druhým dielom už boli ale jasným lídrom, Joj nevyšiel návrat seriálu Naši, ktorého štvrtá séria odštartovala na podpriemerných číslach ratingami len vyše 4 a takmer 5 % s podielmi nad 13 a pod 15 %. Bez nábehu už nezafungovali ani Ministri, ktorí spadli na takmer polovičný výkon ratingom pod 4 % a podiel 13,5 %. Farma už tento utorok uhrala potrebné čísla ratingom pod 6 % a podielom nad 22 %.

Z menších staníc vyskočila Centrálna inteligencia na Plus podielom nad 8 %, Neželaná nevesta hrá Doma vlažne podielmi pod 4 a takmer 4,5 %. Batman začína na Dajto atakoval 4 %, kriminálky Wau sa hýbali okolo 4 a dvakrát pod 3 %.

Oteckovia sa dostali pod 35 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa trápi, atakovala deviatku. Televízne noviny podliezli 29 %, Noviny spadli na výkon len pod 18 %. Aj v celkovom publiku vyhrali v utorok TN-ky, ich náskok bol 10-tisíc divákov.

STREDA: V stredu pokračoval súboj zábavy komerčných staníc. Po tom, čo im minulý týždeň ubral futbal, mohli tentoraz dýchať voľnejšie, čo pomohlo najmä Dobre vedieť, ktoré sa z podpriemeru vyhrabalo na takmer 7 ratingov s podielom nad 21 %. Som mama sa udržala podobnej úrovni ako pri štarte, ratingovo prekročila 6 % s podielom pod 19 %, s druhou časťou sa tesne prehupla nad 5,5 ratingu s podielom pod 20 %. V čase prekrývania s Farmou bola Som mama navyše v miernom vedení, reality šou podliezla 20 %.

Menšie stanice boli v strede týždňa vedľa seba. Plus nasadila premiérové časti kultového Akty X, prvé dve epizódy uhrali podiel okolo 4,5 %. Neželaná nevesta na Doma pokračovala výkonmi 4,5 a nad 5 %, Dajto šlo s Univerzálnym vojakom pod 5 %. Kriminálky Wau v priebehu večera rástli, štartovali na 4 % a vrcholili pod 6 %.

Oteckovia pokračovali podvečer podielom takmer 37 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas s 9 %. Televízne noviny aj v stredu podliezli 29 %, Noviny už ale poskočili na približne 22 %. V celkovom publiku sa dostali späť do vedenia, ich náskok bol 30-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor