Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Seriál Taký je život pri štarte prepadol, Siedme nebo popri Lige majstrov čísla neudržalo!

Joj zabrali menšie stanice, Markíze sa ešte viac prepadlo Búrlivé víno.

Niekoľkomesačné obdobie plné športu sa už naplno rozbehlo, pričom poriadne trápi komerčné stanice. Podvečer opäť úradovala hokejová Tipsport liga a jej semifinále, pričom v stredu prinieslo víťazstvo v sérii a postup do finále Banskej Bystrici v súboji s obhájcami titulu Košicami. Zápas dosiahol v 12 – 54 po tretinách podiely nad 14, pod 15 a nad 12 %.

Hokej opäť bral Markíze a Joj. Búrlivé víno pokračuje v mizérii, keď sa v podieli dostalo len nad podpriemerných 15 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 19 %. Nízko boli aj hlavné spravodajstvá pri takmer rovnakom ratingu, Televízne noviny sa ťahali k 24 %, Noviny šli pod 22 %. V tomto čase výrazne bodovali menšie stanice z Koliby. Plus s Profesionálmi vyskočila až pod vysokých 10 %, do toho Wau s Kosťami atakovala 4,5 %.

Večer do sledovanosti prehovárala futbalová Liga majstrov. Štvrťfinálový duel medzi Paríž Saint-Germain a Manchestrom City v komerčnej cieľovke sledovali pod 4 % divákov pri podieloch takmer 11 a 12,5 %. Ešte pred zápasom prekonala Jednotka technickú chybu, pre ktorú niekoľko minút nevysielala.

V konkurencii futbalu neudržalo svoj minulotýždňový výkon V siedmom nebi. Reláciu sledovalo 6,4 % divákov pri podieli 18,6 %. Chart Show oproti minulému týždňu klesla len mierne s ratingom 8,8 % a podielom 26,7 %. Joj k tomu nevyšiel štart neskoršej novinky Taký je život. Seriál, ktorý vzišiel z Rodinných záležitostí po nevýraznej kampani uhral len 12 %.

Televíznej dvojke opäť zlepšovali náladu jej menšie kanály. Pretekárska akadémia na Plus sa dostala na 7 %, Walking Dead šlo pod 6 %. Kriminálky Wau Vtierka Castle a CSI Las Vegas sa hýbali pod 4 a nad 3 %. Mentalista na Doma skončil pod štvorkou, telenovela Kúsok zo mňa uhrala podiely 3 a tesne cez 6 %. John Wick na Dajto šiel pod šestku. Dvojka večer odvysielala 21. ročník odovzdávania ocenení súťaže Stavba roka 2015, ktorý moderoval Michal Hudák, sledovalo ho cez 50-tisíc divákov s podielom 2,4 %.

Čítať viac...
Nahor