Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Seriál Naši ide do finále: Na jeseň s poslednou sériou, Joj s ňou pôvodne už nerátala!

Televízia oproti pôvodnému plánu predĺžila Našich o jednu dodatočnú sériu, ňou celý seriálový projekt uzavrie.

Na začiatku roka 2016 odštartovala Joj rodinný komediálny seriál Naši, s ktorým zaznamenala jeden z najsilnejších štartov vlastných projektov vôbec. Rating dvoch úvodných epizód sa vyšplhal až na 14,4 % a podiel na 35,7 %, resp. 36,8 %. Seriál sa následne stal výraznou značkou televízie, ktorú postupne nasadila v prime-time počas troch sezón. Dariť sa mu prestalo až v tej štvrtej, na jeseň 2018, keď pri štarte štvrtej série v septembri v prime-time neuspel a sťahoval sa do druhého večerného slotu.

Paradoxne, len pár mesiacov pred tým si práve Naši odniesli ocenenie v televíznej ankete OTO v kategórii Seriál roka, navyše v kategórii Herečka dominovala Lujza Garajová Schrameková, ktorá spoločne s Mariánom Miezgom stvárňuje rodičov v seriáli.

Joj seriál Naši po prestávke vracia na obraz, keď odvysiela ďalšie premiérové časti štvrtej série. Vlani jej vysielanie ukončila v polovici. Opäť ich nasadí do ich vlaňajšieho slotu v prime-time, keď s nimi počíta v utorky od 14. mája o 20:35. Vysielať bude už klasicky dve časti za sebou.

Televízia už zároveň informovala, že seriál Naši sa dočká tento rok aj svojho finále. Podľa pôvodných plánov mala Joj počítať s tým, že po nakrútení štvrtej série projekt uzavrie, nakoľko jej postupne v seriáli vyrástli detskí herci, traja bratia, ktorých stvárňujú Gregor Miler, David Krajčík a Max Bolf. Najstarší z nich, predstaviteľ Tomáša Rodinu, má momentálne 19 rokov.

Joj však nakoniec stihla ešte vlani nakrútiť aj piatu sériu, ktorá bude nakoniec tou poslednou. „Naši chalani rástli spoločne so seriálom, až sa z detí stávajú postupne dospeláci, a tak bude štvrtý rok pre seriál aj tým záverečným. Ešte vlani sme pre vás v jesenných mesiacoch stihli nakrútiť aj poslednú piatu sériu, s ktorou sme pôvodne práve pre dospievanie chalanov ani nepočítali. Na Jojku sa dostane túto jeseň,“ potvrdil na sociálnej sieti generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega.

Čítať viac...
Nahor