Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

September na Markíze: Potvrdený Duel na Farme v piatky, Rozborila sa pokúsi pokoriť Jason Statham!

Markíza prostredníctvom programových plánov potvrdzuje informácie, ktoré vám portál Mediaboom.sk priniesol už dávnejšie.

Televízny líder staví na istotu a od septembra zaplní najdôležitejšie okná fungujúcim trojlístkom. Tak, ako sme už informovali, od utorka 2. septembra televízia vráti do denného pracovného slotu o 17:50 rodinný seriál Chlapi neplačú, ktorý pokračuje už svojou treťou sériou. Napriek tomu, že v pondelok 1. septembra televízia aj popoludní prináša sviatočný program, večer bude patriť Búrlivému vínu a prvému ostrému dielu Farmy. Joj na rozdiel od Markízy vynechá počas Dňa Ústavy svoj denný seriál, Panelák v pondelok nahradí dvojporcia štartujúcich Vikingov II.

farma 5 horvathova

Programové plány lídra taktiež potvrdzujú zámer presunúť Duel reality šou Farma zo soboty na piatok. Markíza tak pracovné večery kompletne zaplní dvojičkou Búrlivé víno a Farma. S Duelom ráta televízia od 20:30 do 22:20, nasledovať ho bude film. Klasické epizódy Farmy budú štartovať o 21:40 a televízia ich potiahne do jedenástej večer.

V soboty aj v nedele podľa prvých plánov ráta Markíza s filmami, tie najsilnejšie si pri tom necháva na nedele proti rodinnej šou Vila Rozborila V siedmom nebi. Hneď v prvý večer Rozborilo strpčí život Jason Statham s HD premiérou filmu Nezastaviteľný. Podľa našich informácií chystá Markíza počas septembra nasadiť aj ďalšiu „stathamovku“ Redemption. Od konca septembra, resp. od októbra by nedeľný prime-time však mohol obsadiť seriál Doktori, zatiaľ ide len o nepotvrdenú informáciu.

jason statham nezastavitelny

Dopoludnia budú na Markíze v septembri patriť reprízam pôvodných seriálov Búrlivé víno, Druhý dych a Chlapi neplačú. Od obeda až do Prvých Televíznych novín ponúkne Markíza dva premiérové tituly, po 15-tej nový sitkom s Charliem Sheenom Kurz sebaovládania a o 16:00 nové prípady v seriáli Myšlienky vraha. Pred druhou líder zreprízuje Farmu.

Pokračovať bude Smotánka, ktorú po neúspešnom Druhom dychu Markíza reprízovala aj počas leta, od 6. septembra sa Erika Judínyová vráti s premiérovými vydaniami. Premiérové však bude vydanie aj týždeň pred tým, 30. augusta, kedy Erika prinesie špeciálne reportáže z Dňa otvorených dverí.

Čítať viac...
Nahor