Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

September na Joj: Rozboril bude plniť sny niekoľko hodín, vracajú sa Vikingovia

Joj už odhalila programové plány na 1. septembrový týždeň, počas ktorého vyrukuje do boja so všetkými novinkami.

Na Kolibe v prvý septembrový týždeň vytasia všetky zbrane. Už od sviatočného pondelka, 1. septembra, Joj predstaví jednu zo svojich ťažiskových akvizícií, keď o 20:30 v dvoch dieloch za sebou odštartuje druhú sériu akčného dramatického seriálu Vikingovia. Prvú sériu vysielala Joj mimo hlavnú sezónu, v januári tohto roka, pričom seriál priemerne presiahol hranicu 20 %. Teraz ho televízia nasadzuje na jeseň, keď v pondelky pravidelne obsadí slot po dennom Paneláku o 21:30. Na jar už pri tom Joj vyskúšala akčný titul, Agenti S.H.I.E.L.D. však neuspeli. Joj už spustila na druhú sériu Vikingov aj kampaň. Všetky upútavky nájdete na konci článku.

Kým ostatné roky patrili krimi seriály stredajšiemu večeru, po novom ich nachádzame v utorky. Od septembra Joj pokračuje vo vysielaní akvizičného seriálu Vtierka Castle. Reprízovú piatu sériu nahradia nové prípady 6. série. O 22:40 zas bude televízia pokračovať vo vysielaní premiér letného seriálu Finder: Šiesty zmysel.

V stredy o 21:40 dostane priestor federálna Show Jana Krausa natáčaná raz do mesiaca na Slovensku. Vo štvrtky, ako sme vás už informovali, Joj ponúkne jedinú seriálovú novinku Dr. Ema, ktorá odštartuje 4. septembra. V piatky zas na Kolibe vyskúšajú českú komediálnu novinku Neviditeľní, viac si prečítajte TU.

jan kraus

Filmy si na Joj nájdete v piatky o 21:40, soboty od 20:30 a počas nediel po novinke Vila Rozborila, V siedmom nebi. Napriek tomu, že televízia oficiálne v upútavkách stále neodhaľuje dátum štartu relácie, v programových plánoch definitívne potvrdzuje dátum 7. septembra. Rozboril bude podobne ako na Markíze plniť sny vyše dve hodiny, keď mu televízia vyhradila priestor od 20:30 až do jedenástej večer.

Od utorka 2. septembra sa do svojho tradičného času vracia ranná relácia Joj Dobré ráno. Tento raz už nebude Joj taktizovať s vysielacím časom relácie, ktorá začínala vždy päť minút pred Teleránom. Na divákov tento krok nezabral a tak bude Dobré ráno začínať o 6:00.

Denné spravodajské relácie – Noviny o 12 a Noviny o 17 aj po skončení prázdnin ostanú v predĺženom režime. Do programu sa vracia Top Star so štartom o 16:25, magazín dostane pravidelné reprízy o 13:00. V programe tak končí Baywatch, o 13:30 televízia ponúkne Kosti nasledované ďalšou akvizíciou Life: Najbohatší policajt. Joj na jar skúsila na Kosti nadviazať ako Vtierkou Castle tak seriálom Hawai 5.0, ani jednému titulu sa nedarilo.

nakupne maniacky kocisik

Od 2. septembra sa na Joj vrátia premiérové Nákupné maniačky, obsadia neskorší slot ako počas leta – začínať budú o 15:25. Podľa našich informácií sa v relácii chystá zmena na poste jedného zo štylistov. Poposúvaný program nedáva priestor v štruktúre kvíz šou Páli vám to, ktorej nové časti by televízia mala mať v zálohe a pravdepodobne si ich ponechá v prípade, ak jej niektorý zo slotov nezafunguje. Po lete už popoludní nepokračujú ani Geissenovci. S novými časťami sa v prvý septembrový týždeň (7. septembra) vráti aj relácia Nové bývanie, pokračuje vo svojom tradičnom nastavení v nedeľu o 18:00.

Vikingovia II – televízna kampaň

Čítať viac...
Nahor