Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

September na Doma: Piatok obsadia nové seriály, vrcholiacu Nezvestnú vystrieda telenovelový evergreen

Doma na jeseň veľkú priehršť zmien nechystá. Počas leta pokračovala vo svojom nastavení z jarnej sezóny, od septembra na ňu nadviaže.

Isté by však mali byť dve novinky v piatkovom prime-time. Po Doktorke Zoe aktuálne vysielaný Dallas vyvrcholí v piatok 22. augusta záverečnými dvoma časťami a Doma by mala nasledujúci týždeň 29. augusta priniesť novinky. O 21:30 sa divákom predstaví avizovaný seriál 666 Park Avenue. Ide o seriál americkej stanice ABC, ktorá ho vysielala od septembra 2012 do júla 2013. Dočkal sa iba jedinej série a celkovo 13 častí. Seriál v sebe skrýva hneď niekoľko prvkov – od drámy, cez mysteriózne či hororové zápletky až po fantasy.

O seriáli 666 Park Avenue – predpokladaný štart piatok 29. augusta o 21:30
Keby ste mohli mať jediné prianie, aké by bolo? A čo by ste obetovali, aby ste splnenie dosiahli? Na adrese Park Avenue 666 sa všetky vaše sny a najtajnejšie túžby stanú skutočnosťou – bohatstvo, sex, láska, moc, dokonca aj pomsta. Dajte si však pozor, čo si prajete, pretože cenou, ktorú budete musieť zaplatiť, by mohla byť vaša duša.

Ďalšou seriálovou novinkou pre piatkový večer by mala byť podľa neoficiálnych informácií americká séria Necessary Roughness stanice USA Network patriacu pod NBC Universal. Seriál sa dočkal troch sérií vysielaných v rokoch 2011 až 2013 a celkovo 38 častí. Stanica USA Network ho vysielala počas reklamne slabších období, pravidelne od júna približne do konca augusta. Päť častí druhej série nasadila dokonca počas januára a februára 2013.

Necessary Roughness je dramatický seriál a jeho hlavnou postavou je Dani Santinová, psychoterapeutky z Long Islandu, okolo ktorej sa točí celý príbeh. V prípade, že sa potvrdí nasadenie tohto seriálu na Domu, mohol by sa vo vysielaní objaviť rovnako ako 666 Park Avenue už v piatok 29. augusta, pričom by mu mal patriť čas 22:30.

Necessary Roughness – predpokladaný štart piatok 29. augusta o 22:30
Seriál sa sústreďuje okolo postavy Dani Santinovej, psychoterapeutky z Long Islandu. Tá jedného dňa zistí, že ju manžel podvádza a preto požiada o rozvod. Aby po odchode vystačila s peniazmi, vezme prácu terapeutky pre profesionálny futbalový tím. Čoskoro sa z nej stane vyhľadávaná terapeutka celebrít. Športovci, hudobníci, politici a ďalší ľudia žijúci v centre pozornosti žiadajú jej služby v okamihoch životnej krízy. Dani sa ale musí naučiť, ako vyvážiť svoju novú kariéru a úlohu slobodnej matky dvoch dospievajúcich detí.

Jednou z výrazných noviniek vo vysielaní Domy sa prednedávnom stala telenovela Nezvestná. Táto stodielna telenovela s prvkami krimi mala na Dome premiéru 15. mája a už v septembri sa dočká svojho finále. Záverečné dve časti seriálu by mala stanica odvysielať v piatok 5. septembra v tradičnom čase po 14-tej hodine a už od najbližšieho pondelka 8. septembra by ju mala nahradiť známa telenovela Skrytá vášeň. Tú Doma vysielala pomerne nedávno – od začiatku minulého roka.

Doma bude aj naďalej popoludní pokračovať pôvodným seriálom Druhý dych a akvizíciami Ženy z rodu Gilmorovcov, Priatelia a Kým nás smrť nerozdelí. Televízii tento štvorlístok funguje v nadpriemernom režime. V pondelky a stredy večer pokračuje Doma s krimiserálom Oddelenie závažných zločinov, v utorky a štvrtky zas so Šiestym zmyslom. Tejto dvojičke sa darí len vlažne.

Ako sme vás už ako prví informovali, od 18. augusta Doma do svojho najsledovanejšieho slotu – pondelok až  štvrtok 21:30 – 23:30, nasadzuje novú telenovelu Feriha, ktorá vystrieda úspešnú tureckú sériu Fatmagul. Viac sa o Ferihe dočítate v tomto článku.

Nová upútavka na ťažiskovú telenovelu Domy Feriha

Počas víkendových večerov bude Doma pokračovať aj v septembri s filmami, na sobotu podľa našich informácií okrem série filmov Rosamunde Pilcher chystá aj filmy o Angelike.

Čítať viac...
Nahor