Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

SENZI TV – poznáme mená moderátorov!

Už v auguste začne skúšobne vysielať nová televízia SENZI, ktorá len minulý týždeň získala licenciu. Televízia bude patriť do portfólia JOJ Group, ohlásenie novej televíznej stanice so zameraním na hudbu bolo nečakaným prekvapením.

 

Ostrý štart vysielania televízia oznámila od 1. septembra. Zameraná by mala byť na produkcie rôznych hudobných žánrov, primárne na dychovky, „repete“ hity, country, folk, revival music, ale aj balkásnke klasiky, trampské, či svadobné hity a podobné žánre. Pôjde tak vyslovene o oddychový kanál s obľúbenou ľudovou hudbou, ktorú si budú môcť diváci zároveň aj objednať.

Časť programov na SENZI TV by malo byť moderovaných a nám sa podarilo zisť prvé mená, s ktorými sa počíta na moderátorke posty. Na obrazovku by sa mali vrátiť hlásateľky Ada Straková a Nora Beňačková, ktoré svoj comeback zažili už v roku 2008, keď hlásateľky na obrazovky vrátila vtedajšia nová stanica JOJ Plus. Okrem známych hlásateliek by sa však na obrazovke SENZI TV mali objaviť aj veľmi zaujímavé mená ako Štefan Skrúcaný, či Otto Weiter. Nebudú chýbať ani mladšie ročníky, moderátorkou novej televízie by mala byť napríklad aj Veronika Pavlovičová.

SENZI TV bude vysielať 24 hodín denne, primárnou cieľovou skupinou budú diváci 40+. Na svoje si tak prídu diváci, ktorým v televízii chýbajú napríklad Repete, Senzi Senzus, Drišľak, pesničky z Vlachovky a ďalšie podobné žánre.

Čítať viac...
Nahor