Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Senzi sa podaril nevídaný úspech: Predbehla stanice Markízy a RTVS!

Stanica pre staršie ročníky uhrala už druhý týždeň po sebe v sobotu nadpriemer.

Hudobná stanica Senzi, ktorá svoj tieň v sledovanosti od štartu príliš neprekračuje, začína mať dôvod na radosť. Ten jej prináša najmä záver týždňa, pričom jej najsilnejším dňom sa stáva dlhodobo sobota.

Počas pracovných dní sa Senzi pohybuje naďalej okolo celodenných podielov na úrovni 0,1 – 0,2 %. Častejšie sú pri tom výsledky okolo nižšej hranice. Celotýždňový výkon však v ostatnom čase výrazne dvíha nahor víkend, keď počas týchto dvoch dní dokáže Senzi rásť k celodenným hodnotám okolo 0,4 – 0,6. Najmä ostatné dve soboty predviedla stanica historické čísla, keď uhrala celodenný podiel 0,9 %.

Nadpriemerný výkon podčiarkla Senzi ostatnú sobotu aj prekvapivým minivíťazstvom. Stanica cieliaca podobne ako RTVS na univerzálnu cieľovku 12+, dokázala predčiť či dorovnať výkon až troch staníc. Hitom sa na jej obrazovkách stáva šou Otta Weitera, ktorá podľa našich informácií dosiahla túto sobotu rating 0,8 % s podielom 2,2 %. Vo svojom vysielacom čase (od 18:00 do 19:00) predbehla v 12+ Dajto, ktoré s Najväčšími záhady sveta zaostalo o desatinu ratingu, či Dvojku, ktorá sa v danom čase hýbala podľa našich informácií okolo ratingu 0,5 – 0,8 %. Hudobná šou dokázala dorovnať výkon Hlavných správ TA3, ktoré sledovalo 0,8 % divákov s podielom 2,3 %.

Čítať viac...
Nahor