Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Semifinále Tvojej tváre zaostalo za priemerom série, klesla aj Farma! Talent po výstrele späť na sezónnych číslach

Pôvodné programy si vo víkendové večery pohoršili, naopak, filmom sa darilo viac.

PIATOK: Joj aj na záver pracovného týždňa pokračovala vo filmovom režime. Tentoraz odvysielala premiéru animovaného filmu Tajný život maznáčikov, ktorý po silnej kampani nakoniec uhral rating 7,6 % s podielom 21,5 %. Markíza a Jednotka boli vedľa seba, Farma s Duelom klesla o rating s výkonom okolo 6 % pri podieli 18 %, Milujem Slovensko uhralo rovných 6 % s podielom pod 17 %.

Podvečer Oteckovia zaznamenali share 34,5 %, 12 podmienok dedičstva na Joj podliezlo 13 %. Televízne noviny sa dostali pod 30 %, Noviny nad 19 %, spolu ich videlo takmer 485-tisíc divákov, TN-ky mali viac, celkovo cez 540-tisíc divákov.

SOBOTA: Po minulotýždňovom výskoku na rekord série klesla späť k tohotoročným priemerom šou Česko Slovensko má talent, uhrala rating 9,6 % s podielom 25,4 %. Rýchlo a zbesilo 5 na Markíze atakovalo 18 %.

Smotánka sa dostala pod 23 %, český film Ako básnici čakajú na zázrak na Joj šiel okolo 16 %. Televízne noviny si pripísali v sobotu podiel 27,5 %, Noviny Joj takmer 20 %. Celkovo prekročili hranicu 480-tisíc divákov, Televízne noviny videlo 535-tisíc divákov.

NEDEĽA: V nedeľu ponúkla semifinále štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá potvrdila, že v záverečnej fáze s poslednými sériami stráca dych. Celebritná šou o niečo klesla na rating 8 % s podielom okolo 24 %. Joj vyšla premiéra Núdzový let, keď atakovala 8 ratingov s podielom 23,5 %, s predošlými premiérami hrala pravidelne menej.

Podvečer Joj vyskočilo Nové bývanie, ktoré sa dostalo až pod 27 %, Susedia mali vyše 18 %. Televízne noviny uhrali 25,5 %, Noviny cez 24 %, opäť v nedeľu dominovali v celkovom publiku s takmer 645-tisíc divákmi, TN-ky ich mali vyše 565-tisíc.

Z večerných programov v celkovom publiku malo najviac divákov Česko Slovensko má talent – pod 530-tisíc, nasledovala Tvoja tvár znie povedome so 435-tisíc divákmi a film Núdzový let s vyše 400-tisíc divákmi. Milujem Slovensko sledovalo vyše 390-tisíc a Farmu pod 380-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor