Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šebovú v Inkognite nahradí dvojička z Cuky a Luky, na Kolibu sa po troch rokoch vracia Polnišová!

Herečka je v posledných rokoch tvárou Markízy.

Zuzana Šebová sa pomaly vytratí z obrazoviek. Tvár kľúčových programov Markízy a Joj sa rozhodla pokračovať v nakrúcaní projektov aj počas tehotenstva, dokým jej to stav dovolí a aktuálne sa už pripravuje na príchod spoločného potomka s partnerom Michalom Kubovčíkom.

Kým v seriáli Horná Dolná sa jej postava z deja dočasne vytratí, Joj v prípade Inkognita pripravila prekvapenie. Počet hádačov totiž po odchode Šebovej nezúži, keď jej miesto zaplní jej hereckou polovičkou z dua Cuky Luky – Petrou Polnišovou.

Príchod Polnišovej do Inkognita oznámil na sociálnej sieti riaditeľ Joj, Marcel Grega. „Som veľmi rád, že sa do stabilnej zostavy relácie pridáva obľúbená herečka Petra Polnišová, ktorá si len prednedávnom vyskúšala návštevu Inkognita ako hosť a dnes už aj z opačnej pozície hádača. Ešte pred príchodom potomka jej Zuzka stihla predať štafetu, a tak sa už čoskoro môžete tešiť na mimoriadne vydanie Inkognita s populárnou dvojicou,“ uviedol. Zároveň potvrdil, že Šebová sa spoločným vydaním s Polnišovou na čas s Inkognitom rozlúčila.

Inkognito a Horná Dolná patria k najsledovanejším programom vo svojom žánri. Relácia Joj sa v súčasnosti dlhodobo drží na čele zábavných programov na trhu, Horná Dolná je zas stabilne od svojho štartu v roku 2015 najsledovanejším seriálom na Slovensku. Aktuálne budú tváre dvojice Cuky a Luky spájať už oba programy. Polnišová a Šebová su rovnako súčasťou skeč šou Kredenc, tá sa však v posledných sezónach trápi a stratila divácky záujem.

Polnišová bola v posledných rokoch televíznou tvárou Markízy. Pre Joj posledne nakrúcala komediálny seriál Hoď svišťom a v roku 2014 Kukátko, v tom istom roku začal Dano Dangl spolupracovať s Markízou, ktorej ponúkol skeč šou Kredenc. Do nej prestúpili viaceré tváre ako Kukátka tak predošlej skeč šou Joj, Haló.

Čítať viac...
Nahor