Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Schyľuje sa k moderátorskému návratu roka: Adela a Pyco po rokoch v spoločnej šou!

Tento rok by mal priniesť aj žiadaný návrat kedysi najpopulárnejšej moderátorskej dvojice

Rok 2004 objavil dve najväčšie moderátorské hviezdy na Slovensku, keď v televíznom fenoméne Slovensko hľadá Superstar spojil Adelu Banášovú a Martina „Pyca“ Rauscha. Moderátori vytvorili na niekoľko rokov obľúbenú moderátorskú dvojicu, ktorá posledný spoločný projekt odmoderovala pred 7 rokmi.

V roku 2011 sa Pyco presunul na obrazovku Joj do projektu Česko Slovensko má talent, kým Banášová ostala v Markíze. Vlani sa však situácia zmenila a moderátora zlákala Markíza vysokou finančnou ponukou do Tvoja tvár znie povedome. Po troch sériách dáva televízia Tvojej tvári pauzu, pričom, pričom miesto nej oživí po šiestich rokoch niekdajší hit Let´s Dance.

Práve táto šou by pritom skutočne mala opäť spojiť Adelu s Pycom, ktorý spoločne odmoderovali tri ročníky tanečného projektu. Ako už portál Mediaboom.sk informoval, obaja moderátori aktuálne pracujú pre Markízu, pričom tá bude mať záujem o ich spojenie v novej sérii Let´s Dance. Aktuálne sa už pritom objavujú informácie, že k tomu aj skutočne dôjde. Svoju účasť na v poradí šiestom Let´s Dance mala portálu Včas.sk potvrdiť Banášová, zdroj zas potvrdil návrat Pyca do tanečnej šou.

V prípade potvrdenia opätovného spojenia Adely s Pycom Markízou sa tak bude rok 2017 niesť ešte výraznejšie v znamení návratov. Okrem oprášenia Let´s Dance, Markíza po rokoch znovu vytiahla formát Vylomeniny či slovenskú verziu Pevnosť Boyard, Joj zas obnovila seriál Panelák či glosátorskú reláciu Sedem.

Čítať viac...
Nahor