Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

SATRO uvádza službu HBO GO. Na začiatku bude zadarmo

Spoločnosť SATRO s.r.o. začína s poskytovaním služby HBO GO pre zákazníkov lineárnej TV aj vysokorýchlostného internetu .

Od decembra tohto roku si môžu zákazníci služieb SATROdigital a SATROnet objednať službu HBO GO.

Stovky hodín filmov, seriálov z produkcie HBO budú tak dostupné kdekoľvek a kedykoľvek. Jedna registrácia a pohodlné sledovanie na ľubovoľných štyroch zariadeniach – na vybraných TV prijímačoch podporujúcich túto službu , na PC, notebooku, tablete alebo smartfóne – to je služba HBO GO.

Celkovo zákazníci môžu sledovať programy služby HBO GO na dvoch zariadeniach súčasne, pričom tieto si môžu počas mesiaca ľubovoľne meniť a manažovať v nastaveniach HBO GO. Počas spomínaného jedného mesiaca môžu vykonať iba 5 zmien.

HBO GO si môžu zákazníci, ktorí využívajú službu SATROdigital, konkrétne balík HBO, objednať už za mesačný doplatok 2,90€ k spomínanému balíku. Pri objednaní si služby HBO GO majú zákazníci s balíkom HBO túto službu na prvé tri mesiace zadarmo aj bez viazanosti. Ak využijú aktuálnu akciu a zaviažu sa na 24 mesiacov, tak získajú službu HBO GO na ďalšie dva mesiace zadarmo.

Tí zákazníci, ktorí majú objednaný programový balík HBO MAX/HBO MAX HD majú službu HBO GO v rámci balíčka. Stačí sa iba zaregistrovať.

„Je radosť sledovať, ako rastie počet spokojných užívateľov, ktorí objavili nadštandardnú kvalitu a výber knižnice HBO GO. Sme veľmi radi, že aj zákazníci nielen platenej TV, ale aj internetu od spoločnosti SATRO s.r.o. patria do tejto skupiny. Tešíme se na nich,“ konštatoval Daniel Klička, Country manager HBO Europe s. r. o.

„Unikátne je, že naši zákazníci, ktorí odoberajú iba službu SATROnet, môžu získať službu HBO GO za mesačný doplatok 7,90€, bez toho, aby si museli objednať digitálnu televíziu SATROdigital,“ hovorí Marek Michalík, marketingový manažér spoločnosti SATRO a dodáva: „Aj tu je možné využiť akciu platnú do konca januára 2015 – pri viazanosti na 24 mesiacov môžu mať prvé dva mesiace službu HBO GO ZADARMO.“

Čítať viac...
Nahor