Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Samé reprízy v hlavnej sezóne: Markíza v utorok až s tromi vydaniami Dobre vedieť za sebou!

Televízia zmenou programu vysunula Ostrov maratónom značne reprízovanej relácie.

Markíza minulý týždeň v krátkom čase vyriešila dva problémy, ktoré ju trápili v aktuálnych dňoch. V pondelok sa jej do hlbokých podpriemerov začal prepadávať Kredenc, pričom v rovnaký deň spoločne s utorkom a stredou ju trápil aj Ostrov. Pondelňajší problém vyriešila Markíza zdvojením Hornej Dolnej, čím do neskorších hodín poklesli oba programy, v stredu zas po Chart Show zdvojila reprízy Kredenca.

Utorok Markíza vyriešila tento týždeň podobne. Pridať epizódu sa rozhodla k ďalšiemu jej jesennému programu Dobre vedieť!, ktorý tak potiahla až s tromi časťami za sebou. Televízia už teraz kombinuje reprízu s novou časťou v utorky aj štvrtky, pričom reprízy uvádza v krátkom čase po odvysielaní premiér. Vôbec prvé sa začali na jej obrazovke objavovať len v máji tohto roka, s ich opakovaním v prime-time začala hneď od leta.

Tri epizódy Dobre vedieť! za sebou boli na Markíze dočasným riešením. Od budúceho týždňa na 22:40 zaraďuje reprízu Hviezdnej párty, ktorá štartuje tento štvrtok. Jednu časť Hviezdnej párty Markíza otočí celkovo až štyrikrát, okrem premiéry a reprízy v utorok aj v piatok o 23:50 a v nedeľu o 16:45.

Večer postavený na množstve repríz je najmä v ešte stále hlavnej časti sezóny prekvapujúci. Zaráža o to viac, že si chcú televízie nechať za svoj program u operátorov priplatiť, Markíza k tomu prechádza čisto na model spoplatnenej stanice a po odchode z DVB-T už neposkytne divákom svoje vysielanie zdarma. Napriek tomu polovicu jej večerného programu tvoria reprízy, ku ktorým sa uchýlila po neúspechoch Ostrova a Atletiko Cvernofka. V piatky s reprízovým programom rátala od začiatku. Joj zas zmarili plány Návštevníci aj pozastavená Moja prvá dovolenka, odsunúť musela aj špeciál Uhádni môj vek, ktorý sa už začína dvíhať.

Čítať viac...
Nahor