Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sajfa už o týždeň v emotívnej novinke: Highlight RTVS odhaľuje prvé zábery!

Jeden z najdrahších projektov RTVS štartuje budúcu sobotu.

Veľká jesenná šou RTVS sa pomaly blíži do vysielania. Televízia sa posúva v kampani na novinku Strom želaní, ktorá prinesie spojenie emotívnych príbehov a detských prianí pre svojich blízkych. Tvárou relácie sa stane Matej „Sajfa“ Cifra, na ktorého tak čaká nová výzva a netradičný projekt. Strom želaní už pritom odhaľuje prvé obrázky a príbehy. Detské sny budú mať najrôznejšie rozmery, svojim najbližším vysnívajú napríklad nový bicykel či let v leteckom simulátore.

Napriek tomu, že hlavnými hrdinami budú deti, televízia pripomína, že v prvom rade pôjde o rodinný program. „Strom želaní je nový televízny formát od spoločnosti Talpa International B.V., ktorý patrí do kategórie feel-good show. Strom a dom sú charakteristické prvky tejto emotívnej show o plnení detských snov. O to, aby divák pri sledovaní relácie mohol skutočne pocítiť dobrú zábavu, sa postará moderátor Matej „Sajfa“ Cifra s deťmi z celého Slovenska a ich želaniami. Ide o rodinný program prinášajúci skvelé momenty napätia, vzrušenia, spojené s čakaním, kde nebudú chýbať ani emócie,“ píše televízia.

Strom želaní je highlightom RTVS pre túto sezónu. Stál ju takmer 700-tisíc eur, ktoré pokryli výrobu celkovo 8 častí. Nasadené budú na sobotné večery miesto Nečakaných stretnutí, ktoré dostali pauzu. Rodinná verejnoprávna novinka, ktorá bude mať ambíciu získať aj divákov pauzujúceho Siedmeho neba, štartuje 15. októbra.

Čítať viac...
Nahor