Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

S tebou ma baví svet prvý raz na Joj zabodovalo, zdolalo tridsiatku! Horná Dolná v repríze už podpriemerná

Joj podobne ako vlani predvianočný týždeň vychádza, druhýkrát sa jej podarilo zdolať ratingovú desiatku.

Žreb českých filmov po vlaňajšej premiére Troch orieškov pre Popolušku na Joj priniesol tento rok pre televíziu z Koliby ďalší highlight v podobe komédie S tebou ma baví svet. Premiérovo na jej obrazovke sa legendárnej komédii darilo, keď dosiahla rating 10 % s podielom 30,4 %. Pre film ide o jeden z najlepších výkonov posledných rokov, podielovo sa posledné štyri roky zvykol hýbať od 20 do 26 %. Najvyšší rating za posledných päť rokov však dosiahol vlani, kedy Markíza s komédiou vykryla dieru po Popoluške a dosiahla na Štedrý deň rating 11,2 %, podiel však šiel cez dvadsiatku.

Proti S tebou ma baví svet, ktorý roky Markíza vysielala, uhrala televízia s reprízovou Hornou Dolnou vyše šesť ratingov pri podieli 18 %, Dobre vedieť sa dostalo cez 17 %. Zlaté časy na Jednotke prekročili deväť percent, celkovo ich však videlo takmer 360-tisíc divákov s podielom 16,5 % (12+). Boli tak dvojkou na trhu v univerzálnej cieľovke, keď Hornú Dolnú sledovalo pod 310-tisíc divákov, S tebou ma baví svet bolo vpredu s vyše 475-tisíc divákmi.

Medzi spravodajstvami Televízne noviny uhrali 26 %, Noviny vyše 21 %. Celkovo si správy na Joj vybralo takmer 565-tisíc divákov, tie na Markíze sa ťahali k polmiliónovej hranici.

Čítať viac...
Nahor