Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

S Kolesom šťastia sa Markíza poponáhľa, vrátiť ho má ešte tento rok!

Markíza sa má so súťažnou šou rátať ešte v tejto sezóne. 

Markíza vo veľkom vyrába nové časti Kolesa šťastia, pričom dlho ich v „šuflíku“ odkladať nemusí. Napriek tomu, že v súčasnosti o 18. hodine vysiela Búrlivé víno, do konca roka to s ním nepotiahne.

V televízii sa objavili prvé informácie, že Koleso šťastia vystrieda Búrlivé víno ešte v tomto roku. Podľa aktuálnych správ sa tak ale nemá stať v dôsledku podpriemerných výkonov seriálu, k výmene dôjde po dobehnutí jeho ôsmej série.

Tá by nemala mať dostatok častí, aby pokryla všetok čas do Vianoc, Koleso šťastia by sa tak malo objaviť v druhej polovici decembra. Dá sa očakávať, že sa tak stane len na pár dní, posledný týždeň v roku medzi Vianocami a Silvestrom zvyknú televízie vypĺňať filmami. Následne by však Koleso šťastia malo obsadiť access v mimosezónnom období na začiatku roka 2017.

Ako sme už informovali, aj novými časťami relácie bude sprevádzať Lukáš Adamec, odkrývať písmená a zahlasovať témy bude naďalej Alžbeta Ferencová. Tá čelila najostrejšej kritike, ktorej sa pri Kolese šťastia vyskytlo veľa, Markíza mala podľa Plusky z tohto dôvodu aj zrušiť jej facebookové stránky.

Čítať viac...
Nahor