Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

S Hornou Dolnou reprízy nepohli, dosahujú čísla premiér! Farma s Duelom ešte porástla

Druhý a zároveň osudový duel Martina Šmahela na Farme priniesol televízii ďalší rekord série, medzi týždňami s vyraďovaním ešte stúpla.

Štvrtok ostáva vo vedení Horná Dolná. Napriek tomu, že už druhý týždeň ponúka reprízy, sa jej darí udržiavať spodnejšiu hranicu výkonnosti tohtosezónnych premiérových častí, keď opäť zaznamenala rating 8,6 %, podiel šiel pod 25 %. Pre Hornú Dolnú ide o netradičný jav, s nástupom repríz vždy klesala.

Inkognito si pripísalo rating pod 7 % s podielom pod 19 %, Farma vystrelila až okolo 27 %. Joj minulý týždeň ukončila prvú sériu Ministrov, pred 22. hodinu sa tak vysunula glosátorská šou Sedem, zaznamenala podobnú výkonnosť ako komediálny seriál podielom 14,5 %. Oproti neskoršiemu vysielaciemu času si však polepšila.

V piatok bola vo vedení opäť Farma. Tak, ako minulý týždeň, jej rekord s Duelom priniesol súboj Martina Šmahela, ktorý sa musel zo šou rozlúčiť v dueli s najslabšou hráčkou v hre podľa farmárov. Ratingovo Duel ešte stúpol na 7,9 % s podielom pod 24 %. Milujem Slovensko atakovalo 6 % s podielom okolo 17 %, Hačikó: Príbeh psa na Joj uhral 5 % s podielom takmer 15 %.

Oteckovia sa podvečer hýbali v oba dni medzi 37,5 – 38 %, Joj so Súdnou sieňou vo štvrtok atakovala 10 %, Veľký balík v piatok vybuchol podielom 6,5 %. Televízne noviny uhrali priemerne za oba dni podiel 29,5 %, Noviny zas priemerne dosiahli okolo 18 %.

Čítať viac...
Nahor