Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS už promuje novú verziu Pošty pre teba! Stena pôjde definitívne preč

Nečakané stretnutia sa na obrazovku dostanú už od začiatku januára.

Poštu pre teba čaká posledné vydanie v sobotu 20. decembra 2014, kedy relácia ukončí svoju vyše desaťročnú históriu. RTVS sa však so samotným typom formátu lúčiť rozhodne nechce, veď aj túto sezónu dokázala Pošta pre teba v univerzálnej cieľovke niekoľkokrát predčiť i populárnu šou Milujem Slovensko.

Nečakané stretnutia naviažu na Poštu pre teba, stretnutia sa však budú odohrávať mimo štúdia. Legendárna stena sa tak po dekáde definitívne vytratí z obrazoviek. Napriek náročnejšej produkcii dostávajú tvorcovia oveľa viac priestoru a diváci už nebudú tak často vídavať neúspešné príbehy, kedy sa pozvaný do štúdia nedostaví. „Opäť pôjde o stretnutia, ale už sa nebudú odohrávať v štúdiu. Budem cestovať priamo za divákmi, pomáhať im hľadať ich blízkych alebo im umožníme, aby prostredníctvom našej relácie odovzdali niekomu svoj odkaz či poďakovanie,“ povedala Katarína Brychtová pre Eurotelevíziu.

Logo relácie Nečakané stretnutia
necakane stretnutia logo

Brychtová tak ostáva na obrazovke RTVS a to v plnom nasadení tak, ako už niekoľko sezón. Pokračovať totiž budú aj Pravdivé príbehy. Práce bude mať dokonca viac, keď natáčanie Nečakaných stretnutí zaberá tvorcom celý víkend. „Pre mňa je to síce náročnejšie, lebo som každý víkend na cestách, ale veľmi ma to baví. Sú to neskutočne silné príbehy a strašne sa teším,“ dodala moderátorka. Tá už počas prvých víkendov natáčala nielen na Slovensku aj u českých susedov či v Taliansku.

Televízia tento týždeň nasadila do vysielania upútavku, ktorá dáva dôraz na externé prostredie, v ktorom sa bude relácia odohrávať. Samotné prostredie je v upútavke vykreslené chladne a umelo. Do loga relácie sa dostala aj tvár moderátorky. Upútavka zatiaľ dátum štartu novinky neprezrádza. „Nečakané stretnutia ako emotívne príbehy ľudí priamo tam kde žijú. Už od januára s Katkou Brychtovou,“ uvádza k promu telerozhlas.

Nečakané stretnutia naviažu na slot Pošty pre teba, po prvý raz sa na obrazovku dostanú v sobotu 3. januára o 20:20 na Jednotke. Okrem Pravdivých príbehov bude od januára pokračovať aj s rozpakmi prijatá talkshow Petra Marcina Neskoro večer.

Upútavka na Nečakané stretnutia

Pošta pre teba je adaptáciou licencovaného talianskeho formátu C’è Posta Per Te spoločnosti Mediaset. Verejnoprávna televízia ju vysiela od februára 2004. Sedem rokov bol spoločne s Katarínou Brychtovou tvárou relácie Ján Gordulič v úlohe poštára, v roku 2011 ho nahradil Ludwig Bagin.

Čítať viac...
Nahor