Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS už predstavuje jeseň divákom! Ukázala aj novú scénu Nikto nie je dokonalý

„Vaše obľúbené programy, ktoré poznáte, ale aj novinky, ktoré si ihneď zamilujete. Prežite jeseň s RTVS, máme pre vás ponuku pre celú rodinu,“ znie pozvanie verejnoprávnej Jednotky k jej obrazovke.

RTVS definitívne odhalila svoju jesennú štruktúru a pomaly s ňou oboznamuje aj televíznych divákov. Televízia do vysielania zaradila imidžový spot, ktorý upútava na septembrové highlighty Jednotky. Spot sa nesie v duchu hesla: „S nami sa zabaví každý“.

Televízia pripomína divákom návrat ich obľúbených relácií Milujem Slovensko, Pošta pre teba či Nikto nie je dokonalý. Relácia s Juniorom a Marcelom k tomu dostáva novú scénu, ktorej prvý záber si môžete pozrieť na priloženej snímke. Viac o prvom vydaní novej série Nikto nie je dokonalý v tomto článku, relácia sa vráti v utorok 2. septembra. Milujem Slovensko odštartuje tretiu sériu v piatok 5. septembra, vysielať sa však bude v neskoršom čase ako doteraz.

nikto nie je dokonaly

Jednotka okrem spomínaných relácií štartuje aj nový pôvodný poviedkový cyklus Superhrdinovia, v ktorom sa okrem desiatok detských hrdinov objavia aj desiatky najpopulárnejších slovenských osobností. Seriál obsadí piatkové večery od 20:20. Televízia v spote stavia aj na poľskú seriálovú novinku Recept na život (viac o seriáli nižšie) a taktiež na novú sériu amerického seriálu Muž s poslaním. Na jeseň bude 13. sériou pokračovať aj Hercule Poirot od Agathy Christie, druhou sériou Toskánska vášeň a treťou sériou Grand hotel.

Imidžový spot Jednotky RTVS ku septembrovej štruktúre

O novom seriáli Recept na život, štart v pondelok 25. augusta
Byť ženou nie je jednoduché. Obzvlášť vtedy, keď sa k nej zamestnávateľ otočí chrbtom, milovaný manžel si nájde mladšiu spriaznenú dušu a dcéra v tínedžerskom veku jej to nijako neuľahčuje. Recept na život je inšpirujúci príbeh ženy, ktorá sa snaží dať svojmu životu nový zmysel, nájsť v ňom nové sny a túžby. Pridáva do neho prísady podľa vlastnej chuti, prepadne kulinárskej vášni a učí sa, ako si prostredníctvom nej môže upraviť aj vlastnú existenciu… keďže život nejde presne podľa receptu.

Seriál sa v Poľsku teší mimoriadnej diváckej obľube a popularite, RTVS prináša pôvodný poľský seriál po viac ako 20 rokoch.

recept na zivot

Čítať viac...
Nahor