Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS stupňuje kampaň na jej veľkolepú šou! Zem spieva aj Tajné životy 2 s potvrdeným dátumom štartu

Telerozhlas už promuje oba najväčšie ťaháky, ktoré uvedie zo začiatku roka.

S najväčšími projektami jari ráta RTVS vo vysielaní už skraja roka. Ešte v januári sa definitívne uvedie jej nová talentová šou Zem spieva, vďaka ktorej dostali prvú televíznu súťaž folklórni umelci. RTVS avizuje, že ide o veľkolepú šou, pričom obsadí sobotné večery, ktoré na jeseň patrili Stromu želaní. Nečakané stretnutia tak na svoj návrat budú čakať ešte dlhšie.

Šou Zem spieva odštartuje v sobotu 28. januára, pričom tento dátum už začína televízia avizovať aj divákom. Do vysielania nasadila nový spot, ktorý zatiaľ obrázky zo šou neodkrýva. „Ak chceme rásť, musíme vedieť, kde sú naše korene. Objavme ich vo veľkolepej folklórnej šou RTVS Zem spieva,“ znie promom.

Zem spieva je vlastným formátom RTVS, ktorý si viaceré prvky prepožičal zo zahraničných talentových šou. Televízia ho vyrába v spolupráci s režisérom Petrom Núñezom, ktorý sa tak podpíše pod ďalšiu ťažiskovú televíznu šou. Folklórna súťaž bude mať dovedna 10 častí, 7 kastingov, 2 semifinále a finále.

Na svoj návrat po ročnej pauze sa k tomu pripravuje mimoriadne populárny seriál RTVS, Tajné životy. Jeho druhá séria sa narozdiel od tej prvej dostane na obrazovky až začiatkom februára. Seriál sa vráti do svojho nedeľného slotu, kde telerozhlas buduje okno vlastných seriálových projektov dlhodobo. Vysielal tam aj Kolonádu či Doktora Martina. Prvý diel Tajných životov 2 je naplánovaný na nedeľu 5. februára.

Nová séria Tajných životov dostane celkovo 13 častí. Ako sme už informovali, do seriálu pribudnú nové postavy, ktoré stvárnia Zuzana Kanócz, Ady Hajdu, Emil Horváth ml., Judit Bárdos, Marko Igonda, Marcel Ochránek či Vlasta Svátková. Chýbať nebudú známe tváre Zuzana Mauréry, Vlado Kobielsky, Szidi Tobias, Vlado Jedľovský ale aj Peter Kočiš či Anna Šišková. Viac o novej sérii v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor