Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

RTVS spustila novú aplikáciu na motívy jej súťažného kvízu!

Telerohlas rozširuje svoje aktivity na poli mobilných aplikácií.

RTVS je v súčasnosti najvýraznejšou televíziou v práci s mobilnými aplikáciami. Pozornosť si získala najmä uvedením kvíz šou Čo ja viem, ktorú môžu prostredníctvom mobilov hrať súčasne aj televízni diváci, telerozhlas pokračuje aj ďalšími projektami. Počas MS v hokeji 2015 podporil startup Chatr.tv, ktorý prepojil so šampionátovým vysielaním, aktuálne predstavuje ďalšiu novinku.

Tá bude opäť spájaná s kvízovou reláciou, tento raz však jej užívanie nie je priamo prepojené s vysielaním. RTVS spustila aplikáciu na motívy televízneho podvečerného kvízu Taxík, prostredníctvom ktorej si diváci môžu vyskúšať súťaženie v tejto šou. Momentálne je aplikácia Taxík dostupná pre mobilný operačný systém iOS.

Popis aplikácie Taxík
Odpovedajte na čoraz ťažšie otázky počas jazdy tvojim obľubeným Taxíkom, ktorý poznáte z televízie. Pozor! Po tretej nesprávnej odpovedí končíte tam, kde sa práve nachádzate. Bez peňazí. Máte aj pomôcky. Jedna vylúči dve nesprávne odpovede. Druhá vás bezbolestne posunie na ďalšiu otázku. Používajte ich rozvážne. Ak ich miniete, ďalšie si musíte kúpiť.   Bonusová otázka vám prinesie dvojnásobok alebo nulu na konte. Trúfnete si? Každá úspešne prejdená trasa odomkne nasledujúcu. Tá bude dlhšia a ťažšia, ale dá sa na nej nahrať viac.

Čítať viac...
Nahor