Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS spája s novou šou Čo ja viem?! množstvo ďalších známych mien!

Už od apríla verejnoprávna televízia spustí novú šou Čo ja viem?!, ktorou zaplní do konca jari piatkové večery. V každom vydaní relácie by mali súťažiť tri známe osobnosti, dnes už so šou RTVS spája množstvo celebrít.

Po Adele Banášovej a Petrovi Cmoríkovi sú s interaktívnou kvíz šou Čo ja viem?! spájané ďalšie mená. Postupne televízia do kampane zaradila teaser s herečkou Monikou Hilmerovou, ktorá sa v rámci televízií aktuálne objavuje v seriáli Markízy Búrlivé víno. Začiatok prepojenia s RTVS sa začal črtať ostatný piatok, keď Hilmerová sprevádzala časťou večera Miss Universe 2014.

Ďalšiu trojicu mien televízia so šou Čo ja viem?! spojila prostredníctvom spoločnej fotografie. Na nej v kŕčovitej polohe pózujú najobľúbenejšie tváre verejnoprávnej televízie Marcel Merčiak, Katarína Brychtová a Martin Nikodým. Šou RTVS promuje v teaseroch aj prostredníctvom takej osobnosti ako je Ladislav Chudík a taktiež obľúbeného Jozefa Vajdu.

Verejnoprávna televízia nechala túto jar oddýchnuť šou Milujem Slovensko. Jedným z dôvodov mala byť aj vyčerpanosť formátu v rámci vysokej rotácie hostí. Priebeh kampane k šou Čo ja viem?! by mohol naznačovať, že sa osobnosti z teasrov budú v relácii objavovať aj viackrát.  Moderátorkou šou by sa mala stať rádiová spíkerka Monika Zázrivcová prípadne moderátorka Vera Wisterová.

Viac o Čo ja viem?!: RTVS odtajňuje svoju novú šou. Diváci v nej Adelu nechcú!

Čítať viac...
Nahor