Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS si zo seba vystrelila na obraze Markízy: S paródiou na Milujem Slovensko pomáhala!

Verejnoprávna televízia sama prispela k prvej paródii na jej najsledovanejšiu šou.

Kredenc sa tento pondelok pustil aj do programu konkurenčnej stanice, keď sparodoval v súčasnosti najúspešnejší projekt RTVS Milujem Slovensko. Aj keď si paródiu natáčala Markíza vo vlastných priestoroch, telerozhlas sa prekvapujúco do nej zapojil, keď dal zelenú natočeniu záberov na divákov špeciálne pre potreby skeč šou.

Práve publikum sa stalo nosnou témou paródie, ktorá niesla názov Ľutujem hľadisko. Televízia si natočila s publikom oboch tímov hromadné expresívne reakcie na to, čo sa deje v improvizovanom štúdiu. Výroba prebehla, pravdepodobne, v období natáčania silvestrovského dielu.

Ste jednoducho perfektni herci! Takto ste tocili Kredenc „Lutujem hladisko“ ??? #noface_komparz #komparz #najlepsikomparzisti #markiza #kredenc #lutujemhladisko #tvshow #television

Posted by no.face on 9. december 2015

Telerozhlas si takýmto spôsobom vystrelil sám zo seba a zároveň domohol k vlastnému PR. U jednej z top značiek Markízy získal vítanú propagáciu a ešte väčšie rozšírenie značky. Tá je aktuálne na svojom vrchole, keď zažíva Milujem Slovensko zažíva mimoriadne veľkú popularitu a nárast sledovanosti. Už so železnou pravidelnosťou býva lídrom piatkového večera, pred dvomi týždňami sa dokonca stalo najsledovanejším programom celého piatka a porazilo tak aj všetky programy komerčných staníc vrátane spravodajstva či silnej duelovej Farmy.

Paródia Ľutujem hľadisko

Čítať viac...
Nahor