Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS s Bičanom rátala ovečky, okolo ich celkového počtu sú pochybnosti! Čo na to televízia?

Aktualizácia. 1. apríl sa verejnoprávnej RTVS skutočne vydaril. Aj keď dávalo načasovanie mimoriadnej živej šou Andreja Bičana o polnoci v Deň bláznov tušiť, že pôjde o žart, málokto čakal, že bude taký „neúnavný“.

VIDEO: Pozrite si zostrih toho najvtipnejšieho z päťhodinového maratónu rátania ovečiek na Jednotke!

Od polnoci až do piatej rána trvala „jedinečná verejnoprávna služba Andreja Bičana a jeho vzácnych hostí„. Jednotka sa skutočne postarala o Lepší spánok, keď každému, kto nemohol zaspať, pomohla s rátaním ovečiek. A to naživo. Spolu s Bičanom prišlo ovečky rátať niekoľko známych tvárí. Najprv moderátora vystriedala nová tvár zábavného žánru Marcel Merčiak, ktorého relácia Čo ja viem?! sa po prvý raz do vysielania dostane tento piatok, Bičana na chvíľu zastúpil aj Martin Nikodým či Sajfa. Pri dvetisícej ovečke prišiel do štúdia rátať divák Miloš.

Ovečiek Bičan s hosťami narátal celkovo 2750, až kým moderátor nezaspal. Nakoľko sa však Bičan niekoľko raz v rátaní oviec prerátal a pochybnosti v rátaní sme zaznamenali aj u hostí, požiadali sme RTVS o prepočítanie oviec! Divák verejnoprávnej televízie má právo byť informovaný, koľko oviec skutočne angažovala verejnoprávna služba do mimoriadneho uspávania národa. Minimálne hostia však rátali bez nároku na honorár, dôkazom je zmluva, ktorú uverejnila televízia na svojom Facebooku. (foto nižšie)

Televízia sa k nepresným počtom aktérov nočného rátania oviec vyjadrila ospravedlnením. „Zástupcu notára k overeniu celkového počtu narátaných oviec sme v tomto prípade neprizvali. Avšak máme zato, že po 5 hodinách rátania mohlo dôjsť k drobným odchýlkam, ktoré naši diváci Andrejovi Bičanovi za jeho výkon radi odpustia,“ vyjadrila sa za RTVS Dominika Šulková, manažérka marketingu a komunikácie s verejnosťou. Pre tento raz odpúšťame, veríme však, že k podobným pochybeniam už nedôjde.

;-)

zmluva

Čítať viac...
Nahor