Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

RTVS sa dočkala množstva chvály. S futbalovými MS sa rozlúčila Hamadejová

Posledný osemfinálový deň MS vo futbale v Brazílii priniesol RTVS množstvo pochvál od hostí, s ktorými spolupracovala počas štúdii k zápasom. Pochvalu si vyslúžila aj lúčiaca sa Oľga Hamadejová.

Až v piatok budú Majstrovstvá sveta vo futbale pokračovať štvrťfinálovými bojmi, pričom hostia štúdií k posledným osemfinálovým zápasom si dovolili RTVS za jej prácu pochváliť. Peter Kočiš, ktorý hráva za amatérsky futbalový tím zložený zo známych osobností MUFUZA, sa stal hosťom niekoľkokrát. Známy herec a takisto futbalový hráč vyzdvihol úroveň práce RTVS. „Ďakujem veľmi pekne, opäť som sa ja niečo priučil, bolo mi s vami veľmi fajn a musím povedať, že som veľmi rád, že robíte tieto prenosy, a že to takto úžasne zvládate. Je to veľmi veľa roboty, ale ste tu veľmi sympatická partia, takže ja ďakujem ako divák a fanúšik, že to takto perfektne zvládate,“ ocenil Kočiš úroveň MS vo futbale na RTVS po skončení osemfinálového duelu Argentína – Švajčiarsko.

Po skončení nočného zápasu Belgicko – USA sa s futbalovými fanúšikmi rozlúčila Oľga Hamadejová, ktorá skončila svoju prácu na tomto šampionáte. Napriek tomu, že posadiť moderátorku do futbalového štúdia mohlo byť po rokoch „mužskej rutiny“ pre mnohých divákov netradičné, hosť Milan Lešický veľmi ocenil Hamadejovej prítomnosť aj výkony. „Ja ďakujem za spoluprácu, veľmi dobre sa mi s vami komentovalo, tie otázky sedeli a bolo to všetko tak ako to má byť. Nastúpili sme cestu zahraničných televízií, kde sa ženy zapájajú aktívne do futbalu,“ ocenil Hamadejovej prácu bývalý hráč a futbalový odborník.

Oľgu Hamadejovú tak čaká pár dní voľna, keď prácu na MS vo futbale prevezmú jej kolegovia. RTVS už od 5. júla čaká ďalšia veľká športová udalosť Tour de France.

Pochvala Milana Lešického smerom k Oľge Hamadejovej

Peter Kočiš na záver futbalového štúdia zápasu Argentína – Švajčiarsko

Čítať viac...
Nahor