Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

RTVS posilňuje zábavu: V novembri štartuje s vlastnou skeč šou!

Novinka nadviaže na rozhlasový formát.

Telerozhlas potvrdzuje svoje ambície zo začiatku sezóny a do štruktúry nasadzuje ďalší zábavný formát. Televízia pritom po rokoch opäť staví na skeč šou, v minulosti vysielala legendárne S.O.S., či šou Sväťa Malachovského a Reného Štúra Ooops.

Novinka sa objaví na menšej Dvojke. Pôjde o avizovanú zábavnú reláciu Od veci, ktorá sa stane akousi dvojičkou k rozhlasovej relácii Od veci_FM. V novej skeč šou sa bude objavovať rovnaká partička, ako v rozhlasovej relácii, a to Tomáš Hudák, Ludwig Bagin, Juraj „Šoko“ Tabaček, Stano Staško a Tomáš „Pucho“ Puchovský.

Skeč šou štartuje začiatkom budúceho mesiaca, 4. novembra o 22:45. V rovnakom čase sa bude podľa našich informácií vysielať pravidelne aj v ďalších týždňoch.

Členovia spomínanej partičky sa priebežne už objavujú na obrazovke. RTVS využila trojicu Hudák, Tabaček a Staško pri špeciálnom zábavnom formáte Predĺženie, ktoré vysielala v priebehu hokejových Majstrovstiev sveta. Puchovský, Tabaček a Staško zas dostali angažmán u Telekomu v relácii Top aplikácie, ktorú vysiela Pluska. Tabaček sa tiež objavoval v skeč šou Haló, ktorú pre Joj v minulosti vyrábal Dano Dangl.

Čítať viac...
Nahor