Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS oslavuje: Šou Nikto nie je dokonalý dvojkou na trhu! Rodinné prípady stále hlboko

Z nestabilných výkonov rodinných seriálov ťaží utorňajšia zábavná konkurencia Jednotky, tá si pripísala jeden z najväčších úspechov.

Relácia Jednotky s Juniorom a Marcelom si popri kolísavých výkonoch konkurencie s rodinnými seriálmi pravidelne udržuje svojich divákov a tento utorok jej to vynieslo nemalý úspech. Šou Nikto nie je dokonalý sledovalo podľa našich informácií 5 % divákov v komerčnej cieľovke s podielom 14,2 %. Aj keď ide o jeden z bežných výkonov relácia, v čase svojho vysielania sa stala dvojkou na trhu.

Môžu za to Divoké kone, ktoré potvrdzujú, že im utorok svedčí značne menej ako štvrtok. Napriek tomu televízia nepresunie reláciu V siedmom nebi od novembra na utorky, ako pôvodne zamýšľala, ale na štvrtky, kde Divoké kone dokázali minulý týždeň uhrať jeden zo svojich najlepších výkonov série. Prvá časť Divokých koní dosiahla včera totožný rating ako kratšie trvajúca šou Nikto nie je dokonalý, podielovo sa dostala vyššie len o desatinu. S druhou časťou už seriál dosiahol na tohtosezónny štandard s podielom tesne nad 17 %. Vo svojej cieľovke 12+ bola zábavná relácia Jednotky nad 15-timi percentami.

Pod staničným priemerom svojej televízie bolo opäť Búrlivé víno. To uhralo ďalší slabý výkon s podielom len nad 21 %. Nasledujúca Farma príliš nevyskočila, dostala sa ale nad priemer s podielom vyše 25 %.

Markíza sa zatiaľ aj po programovej zmene trápi v accesse. Rodinné prípady na druhýkrát s premiérovou časťou nedvihli výkony po Kukučke, keď sa dostali len na 16 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja si drží vysoký štandard, tentoraz dosiahla pod 26 %. Televízne noviny tesne prekročili 29 %, Noviny Joj mali slabší deň s podielom nad 24 %.

Medzi menšími stanicami bol najsledovanejší Mentalista, podielovo podliezol hranicu 8 %, nasledovali ho Profesionáli, ktorí atakovali 7 %.

Čítať viac...
Nahor