Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS opäť bodovala so športom, Liga majstrov lídrom! Chart Show nárast nezopakovala

Panelák potvrdil stratu divákov popri atraktívnemu futbalu, zopakoval podpriemer.

Šport na verejnoprávnych kanáloch poriadne naháňa komerčné stanice. Kým v utorok ich prekvapilo líderstvo mladých hokejistov na MS do 18 rokov, v stredu vystrelila Liga majstrov. Tej sa podarilo dostať do čela v druhom polčase, pričom s prvým bola dvojkou na trhu. Po polčasoch ju sledovalo 6 a pod 7 % divákov s podielmi vyše 15 a rovných 21 % v komerčnej cieľovke.

Minulotýždňový výrazný výskok sa nepodarilo potvrdiť Chart Show. Tá vystrelila prvýkrát v tomto roku, no pomohlo jej k tomu, zdá sa, atraktívne kolo východniarských hitov. Tento týždeň sa vrátila na súčasný priemer s ratingom 6,5 %, podiel tesne prekročil 18 %. Panelák, naopak, ostal na číslach spred týždňa, kedy padol do podpriemeru. Dve časti sa hýbali na ratingoch takmer 6 a tesne cez 5 % s podielmi okolo 15 a 14 %. Ešte horšie dopadol sitkom Dovidenia, stará mama, ktorý mal ísť len nad 10 %, Prison Break bol taktiež podpriemerný s podielom cez 12 %. Farma sa dostala pod 23 %.

Z ďalších staníc Vymenené životy na Doma uhrali 7 %, Nekonečná láska podliezla 5 %. Loganova vojna na Plus prekročila 6 %, Súboj titanov na Dajto atakovalo 5 %. Kriminálky na Wau sa hýbali pod 4 a nad 3 %.

Moja mama varí lepšie ako tvoja sa po čase dostala podvečer opäť do čela, v stredu podliezla 19 %, kým Rodinné prípady získali 17,5 %. Televízne noviny dosiahli share pod 23 %, Noviny sa zas dostali pod 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, Joj sa s minimálnym náskokom podarilo vyhrať prime-time.

Čítať viac...
Nahor