Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS odtajňuje svoju novú šou. Diváci v nej Adelu nechcú!

Verejnoprávna televízia už vo vysielaní teasuje svoju novú jarnú šou Čo ja viem?!. RTVS ňou vyplní piatkový prime-time, v ktorom úspešne vysielala Legendy popu, špeciály 5 proti 5 či šou Milujem Slovensko.

Ako sme vás na portáli MediaBoom.sk ako prví informovali, RTVS na piatky chystá novinku. Pôjde o vedomostný kvíz, v ktorom budú súťažiť aj tri celebrity. Podľa prvých indícií, ktoré potvrdzujú aj teasre na novú šou nasadené vo vysielaní RTVS, sa medzi účinkujúcimi objavia Peter Cmorík či Adela Banášová. Tá sa môže ešte stále objaviť aj v úlohe moderátorky, televízia však vraj na tento post počíta skôr s Verou Wisterovou alebo Monikou Zázrivcovou.

Práve Adela Banášová v kampani na Čo ja viem?! vyvolala negatívne reakcie. Divákom sa už kedysi najvyťaženejšia televízna moderátorka pravdepodobne zunovala a chcú si od nej v novom formáte oddýchnuť. „To na sa Slovensku nenachádza iná schopná moderátorka ako Adela? To sa mi nechce veriť… Chcelo by to niečo nové a svieže.“ „Preboha…len nie Adela,“ píšu diskutujúci. Podobných negatívnych ohlasov je na sociálnej sieti aj v diskusiách viac. Stále je však dostatok tých, ktorí Adelu na obraze privítajú, pravdou ostáva, že sa v poslednom období moderátorka stiahla do úzadia a venuje sa skôr komornejším projektom.

RTVS so šou Čo ja viem?! opäť siahla po formáte holandskej spoločnosti Talpa. Od tej už prebrala šou Milujem Slovensko. Vo vedomostnom formáte by na rozličné otázky mali odpovedať nielen osobnosti, ale aj študenti. Do hry sa v originálnom formáte zapájajú aj diváci.

Čítať viac...
Nahor