Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

RTVS na jeseň uvedie seriál Sanitka 2 (VIDEO)

Pokračovanie legendárneho seriálu vyrobila Česká televízia, v takmer rovnakom čase ho v premiére odvysiela aj naša verejnoprávna televízia.

 

Stanica Jednotka aktuálne vysiela pôvodný legendárny seriál Sanitka (1984),  priamo na pôvodné epizódy  nadviažu od jesene nové časti. Pôvodnú Sanitku sme mohli v posledných rokoch vidieť vo vysielaní stanice PLUS, ktorá patrí do portfólia JOJ Group. Seriál dosahoval väčšinou nadpriemer stanice.  Práva k legendárnemu seriálu získala RTVS iba nedávno a hneď ho nasadila do svojej letnej vysielacej štruktúry. Pokračovanie seriálu predstaví Česká televízia už budúci týždeň na špeciálnej tlačovej konferencii. Sanitka patrí k najpopulárnejším seriálom doby minulej nielen v susednom Česku, ale aj u nás. Nové pokračovanie je preto očakávanou udalosťou. Objaviť by sa v ňom malo aj viacero pôvodných predstaviteľov.

 

Pôvodnú Sanitku vysiela RTVS na Jednotke v utorky večer.

Nasadenie novej série zatiaľ nie je známe, môže však pokračovať v tomto slote. Česká televízia nasadenie seriálu zrejme oznámi budúci týždeň, prvé informácie hovoria, že by mala vyplniť čas v piatok o 20.00 hod., kde jej výborne fungoval seriál Vyprávěj.

 

Čítať viac...
Nahor