Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

RTVS hľadá nových kolegov. Voľné sú štyri atraktívne pozície

Rozhlas a televízia Slovenska hľadá nových členov do svojho tímu.

Dizajnér TV upútaviek: Uplatnenie môžu nájsť šikovní dizajnéri, ktorí majú skúsenosť s programom Adobe After Effect a samozrejme aj s Photoshopom či Illustratorom. Minimálne požadované vzdelanie je ukončený prvý vysokoškolský stupeň. Podmienkou je aj ukážka vlastnej tvorby. Okrem tvorby konceptov, návrhov a realizácie upútaviek bude mať nový dizajnér na starosti vedenie menšieho tímu kolegov a predstavovanie upútaviek pred manažmentom.

Dramaturg Rádia_FM: Dramaturgovia môžu využiť príležitosť, ktorú RTVS ponúka v rámci rozšírenia tímu Rádia_FM. Nový kolega musí mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a ovládať aktívne angličtinu. Podmienkou je aj vodičský preukaz B. Úlohou dramaturga bude nielen príprava dramaturgie relácie a príprava tém, ale aj participácia na ich prezentovaní vo vysielaní.

Moderátor Rádia_FM: Aj moderátori si môžu nájsť nové miesto a to rovnako v tíme Rádia_FM. RTVS nekonkretizuje pre aký formát, okrem moderovania bude súčasťou náplne práce nového kolegu aj redakčná činnosť. Podmienkou je vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, vodičák B či aktívna angličtina.

Redaktor publicistiky Rádio Slovensko: Kto by sa chcel stať súčasťou druhého najpočúvanejšieho rádia na Slovensku, má taktiež šancu. Rádio Slovensko hľadá do tímu nového redaktora, ktorý bude sledovať dianie nielen na Slovensku ale aj vo svete a bude sa podieľať na príspevkoch ako pre rádio, tak televíziu ale aj web. Podmienkou je II. stupeň vysokoškolského vzdelania, vynikajúca znalosť gramatiky, aktívna znalosť anglického jazyka a výhodu budú mať tí, ktorí ku angličtine prihodia aj ďalší cudzí jazyk.

Svoje žiadosti o zamestnanie môžete poslať na e-mail kariera(a)rtvs.sk alebo na nižšie uvedenú adresu. RTVS vás žiada pripojiť aj súhlas so spracovaním údajov, prípadne vyplňte formulár, ktorý vám RTVS priamo ponúka.

Foto: Medialne.sk

Čítať viac...
Nahor