Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

RTVS exkluzívne s premiérou nového Sherlocka, začne špeciálom ešte na Vianoce!

Po úspešných rokovaniach s britskou verejnoprávnou BBC sa RTVS podarilo uzavrieť dohodu na odvysielaní premiérovej štvrtej série seriálu Sherlock, ktorý sa stal celosvetovým fenoménom a vybudoval si obrovskú fanúšikovskú základňu. Prvú epizódu štvrtej série si diváci budú môcť pozrieť takmer v rovnakom čase, v akom seriál odpremiéruje BBC –  v nedeľu 1. januára 2017 o 22:10 na Dvojke. Ďalšie dve epizódy Dvojka odvysiela v nedeľu 8. januára resp. 15. januára.

Podrobnosti o deji štvrtej série zatiaľ BBC úzkostlivo tají, o pokračovaní Sherlocka sa zatiaľ vie len toľko, že bude veľmi napínavý, temnejší a bude mať prvky psychotrileru. V hlavných úlohách sa tradične predstavia Benedict Cumberbatch ako Sherlock a Martin Freeman ako Dr. Watson. V pokračovaní sa objavia aj hviezdy Amanda Abbingtonová, Mary Morstanová, Lindsay Duncanová, Toby Jones či Andrew Scott v úlohe Jima Moriartyho.

Premiére štvrtej série bude predchádzať viktoriánsky špeciál Sherlock: Ohavná nevesta, ktorý diváci Dvojky budú môcť sledovať premiérovo na 2. sviatok vianočný.

Zoznam epizód premiérovej IV. série seriálu Sherlock:
Šesť Thatcheriek (1. 1. 2017 o 22:10 na Dvojke)
Klamajúci detektív (8. 1. 2017 o 22:10 na Dvojke)
Konečný problém (15. 1. 2017 o 22:10 na Dvojke)

Viktoriánsky špeciál:
Sherlock: Ohavná nevesta (26. 12. 2016 o 21:15 na Dvojke)

Čítať viac...
Nahor