Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS chystá nový veľký zábavný formát: Pripomína Milujem Slovensko, známy už aj moderátor!

Verejnoprávna televízia pripravuje do vysielania nový zábavný formát, podobnosť nájde v známej prime-time šou.

Do štruktúry RTVS by sa v blízkom čase mala zaradiť nová zábavná šou. Televízia v ostatnom čase posilňuje spektrum programov prepojených so športom, pričom okrem novej talkshow by sa na jej obrazovky mal dostať aj zábavný formát.

Televízia má pritom do vysielania chystať šou, ktorá podobnosť nájde v dlhoročne zavedenom večernom formáte Milujem Slovensko. Jej zameranie však bude orientované na šport.

„Je to športový formát, humorne podaný, niečo ako športové Milujem Slovensko,“ opísal novinku pre Šarm bývalý hokejista a spolupracovník RTVS Boris Valábik, ktorý bol oslovený na moderovanie nového programu.

Valábik sa od svojho príchodu do RTVS stal mimoriadne silnou súčasťou jej obrazovky, pričom aj pre zaneprázdnenosť ponuku nakoniec odmietol.

Nová šou by podľa časopisu mala byť veľkým formátom zo zahraničia. Detaily nateraz nie sú známe.

Novinka však už pozná moderátora, keď sa jej tvárou nakoniec stane Marcel Forgáč, ktorý sa tak po čase vráti na obrazovky RTVS.

Ostatne na verejnoprávnej televízii dlhodobo moderoval reláciu Nikto nie je dokonalý, kedysi mal na STV aj vlastný program Kto hovorí pravdu?, ktorý sa snažil nadviazať na vtedy už neexistujúce populárne Inkognito komerčnej Joj. Šlo o podobný formát, aký práve Joj priniesla vlani v neúspešnej šou S pravdou von.

Skôr, než táto novinka, sa na RTVS dostane ďalší nový športový formát Boris a Brambor. Práve na tento program už skôr prikývol spomínaný Boris Valábik, ktorý je aj jeho pôvodným autorom.

Originálne ide o podcast, ktorý Valábik robil s ďalším hokejistom, Mariánom Gáboríkom, najnovšie sa nápad dostane aj na televízne obrazovky. RTVS tak svoje vysielanie doplní o novú športovú talkshow.

Čítať viac...
Nahor