Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS chystá ďalší 1. apríl s Bičanom! Opäť si vymyslela živú šou

Pred rokom sa z avizovanej talkshow stalo nekonečné rátanie ovečiek

RTVS sa minuloročný prvoaprílový žart vydaril a tak z neho robí tradíciu. Podobne, ako pred rokom na polnoc na prelome marca a apríla avizuje šou s Andrejom Bičanom, z ktorej sa nakoniec môže vykľuť prakticky hocičo.

Minulý rok telerozhlas avizoval „nový formát“ Lepší spánok s Andrejom Bičanom. Tento raz píše o novom verejnoprávnom formáte Pomaly ďalej zájdeš. Minuloročné a súčasné avízo spája prakticky všetko. Televízia si aj tento raz pripravila k polnočnej aktivite „průpovídku“, opäť má Andrej Bičan privítať aj hostí. Znovu používa formulku „exkluzívne naživo“ a nešpecifikuje druh formátu.

Pred rokom sa z formátu Lepší spánok s Andrejom Bičanom stalo päťhodinové odrátavanie oviec. V štúdiu Bičana pri rátaní vystriedali Marcel Merčiak, Martin Nikodým či Sajfa. Čo si RTVS vymyslí tento rok, ostane prekvapením do polnoci.

Bičan má za sebou aj inú výraznú a úspešnú televíznu prvoaprílovú aktivitu, keď si v roku 2008 spolu s TV JOJ vystrelil z markizáckej šou Elán je Elán. Televízna dvojka vo vysielaní dlho promovala šou „odsúdenú na úspech“ Puhdys je Puhdys, na 1. apríla vo vysielaní Paneláku Andrej Bičan spolu s Františkom Borovským odtajnili, že šlo o žart.

Súvisiace témy
VIDEO: Pozrite si zostrih toho najlepšieho z päťhodinového uspávania na RTVS!
Všetko o minuloročnom rátaní oviec, ktoré sprevádzali aj pochybnosti
Pozrite sa, ako avizovala polnočnú aktivitu s Bičanom RTVS pred rokom

Tlačová správa RTVS k vysielaniu o polnoci 1. apríla 2015
Doba, v ktorej žijeme, je častokrát neprehľadná, nezrozumiteľná, plná závažných ekonomických, sociálnych a kultúrnych zmien, no predovšetkým sa vyznačuje vysokým životným tempom, ktoré nás núti žiť rýchlejšie.

RTVS sa v tejto súvislosti rozhodla bojovať proti vysokému tempu modernej doby a v novom verejnoprávnom formáte Pomaly ďalej zájdeš chce všetkým divákom poskytnúť potrebný oddych a priestor na relaxáciu.

Voľba moderátorskej osobnosti padla na ostrieľanú a populárnu tvár RTVS Andreja Bičana. Andrej v štúdiu v Mlynskej doline privíta viacero vzácnych hostí, ktorí sa rozhodli pripojiť k prospešnej iniciatíve RTVS. Pomaly ďalej zájdeš vysielame exkluzívne naživo z Mlynskej doliny, všetkých divákov pozývame k obrazovkám Jednotky už v stredu 1. 4. 2015 presne o polnoci.

Čítať viac...
Nahor