Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS v sobotu opäť zaútočí: Zem spieva vystrieda nová šou, pripomína Dobre vedieť! Pozrite si ukážku (video)

Po Čo ja viem chystá telerozhlas ďalšiu šou, ktorá spája vedomosti a známe osobnosti.

RTVS pripravuje ďalšiu novinku. Úspešná folklórna šou Zem spieva dôjde do finále v sobotu 8. apríla, pričom ešte v rovnaký mesiac na ňu nadviaže ďalšia súťažná novinka. Tentoraz však telerozhlas siahne po licencovanej rodinnej šou.

Novinka ponesie názov Záhady tela a pôjde o rodinnú súťažno-zábavnú šou s celebritami a informáciami ľudskom tele a zdraví. Tie divákom sprostredkuje atraktívnou súťažnou formou, ktorá sa ponáša na formát Markízy Dobre vedieť!. Moderátor bude každý večer hostiť dve celebritné dvojice, ktoré bude podporovať vlastný tím divákov. Tí si môžu rovnako ako v Dobre vedieť vybrať, s ktorou dvojicou budú hrať. O novinke informovalo Mediálne.sk.

Hra má prebiehať v piatich súťažných kolách, hráči a diváci sa správnu odpoveď dozvedia z dokrútky. Záhady tela okrem Dobre vedieť pripomínajú aj sobotné zábavné programy Českej televízie. Tá dlhodobo v sobotnom prime-time ponúka úspešný program Zázraky prírody, túto jar nasadila obdobnú novinku Tajemství tela, ktorá odhaľovala mnohé informácie o ľudskom tele. Nechýbali ani pokusy.

Záhady tela sú licencovaným formátom spoločnosti Talpa s originálnym názvom Body Talk. S holandským licencorom RTVS spolupracuje dlhodobo, má od neho aj programy Čo ja viem alebo Milujem Slovensko.

Ukážka z holandskej verzie formátu Body Talk

Čítať viac...
Nahor