Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozum v hrsti odštartoval víťazne, na čele týždňa rozlúčkový hokej! Oteckovia späť na svojom

V pondelok sa zábavné programy k sebe priblížili na dostrel.

Hokejový šampionát v Bratislave a Košiciach vrcholí, pričom svoj posledný zápas absolvovala slovenská reprezentácia. Duel s Dánskom spojený aj s rozlúčkou Ladislava Nagya s kariérou lákal veľký počet divákov k obrazovke, a to napriek vysielaniu popoludní počas pracovného dňa. Maximum dosiahol v tretej tretine, kedy sa blížil k hranici 800-tisíc divákov, priemerne si ho podľa Stratégií pozrelo 657-tisíc divákov s podielom 47,1 %. V komerčnej cieľovke sa najvyššie dostalo pozápasové štúdio, ktoré prekročilo rating 14 %.

V stredu hokejová prestávka dovolila nadýchnuť sa komerčným staniciam. Večer odštartovala Joj novinku Rozum v hrsti, ktorá podľa televízie viedla ratingom 7,1 % s podielom 20,9 %. Podarilo sa jej stlačiť o niečo dlhšiu Chart Show, ktorá sa vedela hýbať nad ôsmimi ratingami, klesla pod sedmičku. Podvečer si späť to svoje uhrali zas Oteckovia, ktorí bez hokejovej konkurencie mali vystreliť späť blízko ku podielovej hranici 37 %.

Dosiaľ najbližšie sa k sebe dostali pondelňajšie programy, Susedov a Inkognito mal deliť tentoraz jeden rating. Susedia sa hýbali nad osmičkovou hranicou ratingu, Inkognito výrazne viedlo v celkovom publiku, kde si ho podľa televízie pozrelo 542-tisíc divákov.

 

Čítať viac...
Nahor