Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozpačité semifinále Talentu, Junior s Marcelom zaváhali: Poplietli vyraďovanie súťažiacich!

Ostrieľanej moderátorskej dvojici nevyšlo rozhodnutie semifinálového večera.

Joj v stredu odvysielala prvý živý prenos piatej série Česko Slovensko má talent, po ktorom skompletizovala finálovú desiatku. Úspešné kastingové kolá položili základy pre kvalitné semifinále, ktoré však nie každých presvedčilo.

Jedným zo sklamaní bola neúčasť Lucie Bílej, o čo sa postarali jej iné záväzky v čase živého prenosu. Tie si porotkyňa šou nedokázala vysporiadať, nakoľko živé semifinále pôvodne plánované nebolo. Kritiky sa počas večera dočkal už matador šou Jaro Slávik, ktorého niektoré vyjadrenia a najmä správanie počas večera skritizovali diváci. Topky sa dokonca opýtali svojich čitateľov, či sa podľa nich porotca pred prenosom posilnil alkoholom.

Veľkú premiéru v jednom z najväčších šou programov u nás mali moderátori Junior a Marcel. Tí vcelku dokázali zvládnuť náročný hlavný prenos, no pokazili Rozhodnutie. Moderátori live prenosov sa musia potýkať s nespočetným množstvom pokynov od režiséra, čo sa podľa všetkého stalo kameňom úrazu. Dvojica v priebehu rozhodnutia začala strácať pevnú pôdu pod nohami a v niektorých okamihoch pôsobila až zúfalo.

Zmätok, ktorí však viacerí diváci nemuseli postrehnúť, spôsobili v čase rozhodovania medzi poslednou štvoricou čísel, keď, zdá sa, vyradili najprv nesprávnu tanečnú skupinu. Junior s Marcelom si štvorku súťažiacich rozmiestnili na pódiu tak, aby vytvorili dvojice, medzi ktorými sa bude rozhodovať. Spolu s Michalom Kružom na jednej strane stála Street Workout Skalica, na druhej strane s Gyöngy Bodišovou poľská skupina Fair Play Crew.

Moderátori šli ako prvú rozlúsknuť dvojicu, v ktorej bol postupujúci Kruž, no namiesto skalickej skupiny, ktorá proti nemu stála, ohlásili poľskú skupinu. Kamera pritom celý čas až do rozhodnutia zaberala Kruža so Street Workout Skalica. Moderátori už nakoniec vylúčili zo šou ohlásenú Fair Play Crew. Na výsledku to nakoniec nič nezmenilo, až na to, že Poliaci mali vypadnúť v druhom dramatickejšom rozstrele vo dvojici s Bodišovou. Po tomto momente boli rozpaky moderátorov najväčšie. Junior s Marcelom, pre ktorých bolo takéto vyraďovanie premiérou, si tak prešli napriek rokmi za mikrofónom ťažkou talentovou skúškou.

Trapasy neobchádzajú ani druhú jesennú talentovú šou Superstar. Vďaka Jitke Nováčkovej sú rozpačité až trápne momenty na pravidelnom poriadku. Markíza s Novou ju vo finálových kolách ako moderátorku ponechávajú napriek veľkej kritike divákov. Pri Talentmanii napríklad po takejto kritike odišla z poroty Alena Šeredová. Nováčkovej moderátorské výkony sú zatiaľ asi najhoršími, aké talentové šou u nás zažili.

Čítať viac...
Nahor