Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozhodnuté: Vo štvorici po Slovensku sa definitívne vráti na Markízu! (nové foto)

Druhá séria cestovateľskej šou mala pobežať na RTVS, nakoniec sa tak nestane. Aktualizácia.

Štvorčlenná partia hercov po troch rokoch opäť vyráža na cestu po Slovensku. Portál Mediaboom.sk vás informoval o zámere tvorcov šou Vo štvorici po Slovensku, medzi ktorých patrí aj Dano Dangl, vrátiť reláciu na obrazovky, pričom v hre bolo niekoľko variantov.

Tým hlavným malo byť odvysielanie druhej série šou na Jednotke RTVS. Stať sa tak malo už od júna, bežať mala pravidelne v soboty o 18-tej. Telerozhlas na naše otázky nereagoval a, zdá sa, že o osude relácie sa mohlo rozhodnúť až v týchto dňoch. Potvrdzoval by to tiež fakt, že Markíza vo svojej brožúre pre klientov o lete 2015 neoznámila pokračovanie Vo štvorici po Slovensku.

K téme: Chystá Markíza útok aj v lete? Vo štvorici po Slovensku môže byť jej hlavným programom!

Markíza totiž len pred pár minútami oficiálne oznámila, že Vo štvorici po Slovensku sa vracia práve na jej obrazovky. Informovala o tom na oficiálnej stránke projektu, na ktorej sa nediala žiadna aktivita od roku 2012, kedy bežala prvá séria šou. Tú Markíza vyrobila na objednávku štátu, konkrétne Slovenskej agentúry pre cestovný ruch. Tá však pre portál Mediaboom.sk už skôr potvrdila, že druhú sériu si nevyžiadala.

Tentokrát tak bude, podľa všetkého, Markíza vyrábať reláciu na popud jej tvorcov. O tom, že sa okolo projektu Vo štvorici po Slovensku začína opäť niečo diať svedčilo poistenie si rovnomennej ochrannej známky Markízou koncom apríla. Líder týmto spôsobom vyfúkol názov RTVS, ktorá, ak by šou šla vysielať, musela vymyslieť iný názov alebo jeho podobu.

Aktualizované: Šou Vo štvorici po Slovensku aj tento raz vyrobí produkčná spoločnosť Noemo, ktorú vlastní Dano Dangl s manželkou Beátou Dangl. Okrem toho, že boli v hre rôzne televízie, na ktorých druhá séria šou mohla pobežať, zmena mohla nastať aj v zložení hercov cestujúcich po Slovensku. Danglovci ponúkli dve možnosti – prvá rátala so zachovaním pôvodnej štvorice, druhá s vytvorením úplne novej. Podľa už potvrdených informácií Markíza experimentovať nebude a aj v druhej sérii bude cestovať rovnaká štvorica hercov – Marián Miezga, Lukáš Latinák, Robo Jakab či aktuálna hviezda všetkých troch veľkých televízií Juraj Kemka.

vo stvorici po slovensku 2 kemka jakab vo stvorici po slovensku 2 latinak miezga

Čítať viac...
Nahor