Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozhodnuté: V siedmom nebi dostane novú konkurenciu, Česko Slovensko má talent v novom čase!

Superstar už pozná vysielací deň, talentovú šou bude vysielať v nedele Markíza. Ak sa na Joj vráti Česko Slovensko má talent, po prvý raz v histórii v nedele nepobeží.

Vysielací deň ďalšieho ročníka federálnej Superstar už pozná svoje nastavenie. Televízia Nova na tlačovej konferencii ozrejmila, že so speváckou šou ráta na nedeľné večery a v rovnaký deň sa tak česko-slovenská šou bude vysielať aj na Markíze.

Je tak jasné, že ak Joj s Primou spustia na jeseň ohlásenú piatu sériu Česko Slovensko má talent, po prvý raz v histórii nepobeží šou počas nedeľných večerov. Majiteľ licencií formátov Superstar a Talentu, FremantleMedia, si totiž dal podmienku, že šou sa nesmú vysielať proti sebe.

Nasadenie Superstar na nedele však, podľa všetkého, nenaruší Joj plány. Na jeseň 2014 totiž počas nedeľných večerov etablovala šou Vila Rozborila, V siedmom nebi, ktorá sa túto jeseň vráti. Minulý rok robili relácii konkurenciu veľké filmové premiéry Markízy, tento raz sa bude musieť popasovať s najznámejšou značkou medzi talentovými formátmi.

Čítať viac...
Nahor