Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Rozborilova jarná tanečná šou už pozná svoj názov! Prvou potvrdenou celebritou Kuly

Nebo v názve Rozborilového projektu vystrieda sen.

Jarná tanečná šou Jojky spojená s charitatívnymi prvkami už pozná svoj názov. Pracovnú verziu Vytancuj sen nakoniec televízia výrazne nemenila a šou bude niesť názov Tanec snov. Oznámila to televízia.

„Ak chceme vyjadriť nejaký svoj ideál, povieme: žena snov, milenec snov, auto snov… Ak chce cez tanec niekto niekomu veľmi pomôcť, mal by dať logicky tanec snov. Názov bude Tanec snov. V nedeľu o 20:30 na JOJke smiem prosiť? Pozývam na Tanec snov,“ cituje Rozborila televízny web.

Tanečný projekt na jar nahradí reláciu V siedmom nebi. Svojím charakterom pripomenie bývalý formát známy z Markízy, Bailando, ktorý rovnako moderoval Vilo Rozboril. Opäť budú v šou tancovať celebrity, ktoré budú bojovať o výhru pre konkrétnych ľudí, ktorým chcú pomôcť.

Joj už predstavila aj meno prvej osobnosti, ktorá sa bude snažiť v šou vytancovať pre niekoho sen. Bude ňou Mário Kuly Kollár, frontman skupiny Desmod, ktorý sa objavil aj v relácii V siedmom nebi. Ďalšími diskutovanými menami sú herečka Diana Mórová, bulvár spoločne s televíziou urobil rozruch okolo Kristíny Kormúthovej, ktorá bola pozvaná na kasting.

Čítať viac...
Nahor