Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Rozboril prezradil, v čom bude jeho nová šou iná ako Modré z neba

Nakrúcanie novej šou Vila Rozborila pre Jojku sa začalo. Režisérsky sa pod ňu podpíše Peter Núňez.

Vilo Rozboril začal s výrobou svojej novej šou pre Joj. Napriek počiatočným informáciám o úplnej zmene žánru, by mal moderátor pokračovať s reláciou, v ktorej bude pomáhať. Potvrdil to aj vlastným vyjadrením: „Moja nová relácia nebude jojkárskou verziou Modrého z neba. Bude mojou obľúbenou verziou, ako treba naložiť s peniazmi televízií. Minúť ich na potreby ľudí, ktorí si nevedia pomôcť sami. Bodka,“ odkázal.

Rozboril zároveň prezradil, v čom bude hlavný rozdiel medzi Modrým z neba a jeho novou šou. „Začíname robiť reláciu, ktorej protagonistami budú ľudia so silnými ľudskými príbehmi. Budeme dlhodobo sledovať ich život, problémy a pokúsime sa im vytvoriť podmienky na to, aby dosiahli veľké méty svojich životov. Aby sa im splnilo to, s čím ani vo sne nerátali. Tento typ relácie sa na Slovensku ešte nerealizoval,“ povedal pre Nový čas.

S výrobou novej relácie sa už začalo začiatkom tohto týždňa, režírovať ju bude Peter Núňez. Relácia by sa mala do vysielania dostať až na jeseň, pričom by mala zaplniť nedeľný slot. Borovský pre jesennú sezónu ohlásiť na nedeľný večer zmenu.

rozboril nunez

Čítať viac...
Nahor