Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Televízia

Rozboril v novom čase: Joj po rokoch mení vysielací deň Siedmeho neba!

Televízna dvojka aj tento rok v tradičnom čase vráti emotívnu rodinnú šou, prekvapí však novým vysielacím večerom.

Tradične na obdobie adventu Joj sústredí vysielanie rodinnej šou V siedmom nebi, ktorá práve v tomto čase dosahuje u divákov najväčší úspech.

Kým v minulosti patrilo Siedme nebo k hlavným programom Joj v nedeľnom prime-time, televízia po rokoch opäť vyskúša šou v novom nastavení.

Po prvýkrát Joj menila vysielací večer v roku 2016, keď po poklese sledovanosti z predošlého roka hľadala Rozborilovej šou nové miesto. Upravovala pritom aj samotný koncept či tempo programu.

S touto zmenou ale neuspela a šou sa zakrátko vrátila na nedeľné večery, kde sa v sledovanosti najčastejšie presadzovala pred Vianocami, až sa jej vysielanie v ostatnom roku skrátilo iba na toto obdobie.

Teraz sa pred vianočnými sviatkami vráti opäť, premiérovo však nie v nedeľné večery.

Televízia sa môže vyhýbať ako speváckej šou Superstar, ktorá sa na nedele presunie od konca novembra so živými finálovými prenosmi, tak šou Pečie celé Slovensko, ktorá uplynulú nedeľu posilnila sledovanosť a potvrdzuje postavenie najsledovanejšej šou jesene.

V siedmom nebi v tejto sezóne obsadí piatkový prime-time.

Televízia Siedme nebo na piatkový večer nasadí od týždňa, kedy z večera zmizne spomínaná Superstar, a teda od piatka 26. novembra. Samotná spevácka šou tak bude v nedele bežať od 28. novembra.

V siedmom nebi si tak vyskúša novú konkurenciu v podobe zábavnej šou Milujem Slovensko, na Markíze proti nemu budú stáť reprízy filmovej série Harry Potter.

Čítať viac...
Nahor