Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Rozboril už priznal novú partnerku, posťažoval si na „istý typ médií“

Vilo Rozboril po rozchode so Zuzanou Ťapákovou o svojom partnerskom živote veľa nepovedal. Po zákulisných informáciách o novom vzťahu so šéfredaktorkou Nového Času, Júliou Kováčovou, priznal, že je zadaný, zároveň si posťažoval na bulvár.

„Som zadaný, jasné, že som zadaný,“ povedal nakoniec po kratšom váhaní pre Topstar Joj Vilo Rozboril. Po rozchode so Zuzanou Ťapákovou moderátor o svojich vzťahoch veľa nehovoril a hovoriť nechce dodnes: „Keď som sa k tomu nevyjadroval tak je jasné, že som sa nechcel k tomu vyjadrovať. V podstate neexistuje veľa dôvodov, aby som sa vyjadroval teraz.“

Rozboril nechcel viac prezradiť ano o svojom aktuálnom vzťahu. Už dlhšie je však verejným tajomstvom, že jeho novou ženou v živote je šéfredaktorka Nového Času Júlia Kováčová. Ich partnerstvo potvrdzovala aj Rozborilova priazeň k článkom bulvárneho webu, ktoré rád zdieľal na facebookovom profile Modrého z neba ešte v čase, keď disponoval administrátorskými právami. Dokonca bulvárny web označil ako hlavný pre profil zrušenej relácie o plnení snov.

Rozboril si napriek partnerstvu so šéfredaktorkou bulváru práve do tohto typu média rypol. Práve bulvár mal nafúknuť intenzitu turbulencií v jeho živote v čase, keď odvolali Ťapákovú z pozície riaditeľky Markízy. Vtedy sa mediálny pár rozišiel, Rozboril sa k tomu nedohodol s Markízou na pokračovaní spolupráce. „No, povedzme, že som si prešiel takým jemne turbulentným obdobím, ktoré nebolo ale ani zďaleka tak turbulentné, ako sa to snaží istý typ médií hyperbolizovať. Takže to v podstate vyzeralo tak, že sa u mňa blýska a hromy divo bijú, neblýskalo sa, ani hromy divo nebili,“ hovorí moderátor.

Zuzana Ťapáková o rozchode s Rozborilom prehovorila začiatkom tohto roka. Priznala, že o partnerstve s Kováčovou už v tom čase počula. „Áno, dozvedela som sa to. Vraj to trvá už dlhšie. Viac to nechcem komentovať, povedala pre Topky. Pre Plusku sa zároveň zamyslela nad tým, že do vily do Španielska si mal Rozboril zavolať Kováčovú pár týždňov potom, ako tam istý čas strávil s Ťapákovou: “Je to zvláštne hlavne preto, že to bolo asi mesiac po tom, čo sme tam boli spolu.”

Čítať viac...
Nahor