Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril sa už prihovára divákom Joj z neba! Televízia vyzýva, aby diváci posielali svoje priania (videá)

Joj nasadzuje do vysielania prvú upútavku na novú šou Vila Rozborila V siedmom nebi. Moderátor sa skutočne prihovára z neba.

Komerčná dvojka už teraz začína promovať novinku Vila Rozborila na jej obrazovke V siedmom nebi. Napriek tomu, že ju nasadí do programu najskôr na prelome augusta a septembra, spustila prvú fázu kampane k relácii, ktorá slúži na nábor nových príbehov a želaní, ktoré môžu diváci posielať televízii. Zároveň sa v nej už teraz divákom prihovára sám Rozboril. „Nebo nie je priestor, nebo je pocit. A nepatrí nikomu, lebo nebo patrí všetkým. S nami na Jojke sa už čoskoro budete cítiť ako V siedmom nebi,“ hovorí moderátor.

Aj na Jojke Rozboril vsadil na spojenie relácie o plnení snov s nebom. A to nielen v názve ale naplno aj v grafickom spracovaní relácie, jej značky či kampane. Kým na Markíze v oblakoch lietalo logo relácie s krídlami, Joj v prvom prome posadila do nebies rovno Rozborila, ktorý schádza po nebeských schodoch. Obláčiky využila pri grafickom spracovaní názvu relácie V siedmom nebi.

Prvú upútavku s Vilom natáčala Joj začiatkom mája. Televízia priniesla aj zábery zo zákulisia výroby (video nižšie). S natáčaním samotných príbehov začala televízia už vo februári, výrobu projektu si zobral na starosť režisér Peter Nuňéz a jeho tím. Nová relácia spolupracuje aj s projektom ĽudiaĽuďom.sk.

Prvá upútavka Joj na reláciu V siedmom nebi

Video zo zákulisia natáčania upútavky

Čítať viac...
Nahor